Nocna bitwa kucharzy - KUKBUK

Nocna bitwa kucharzy

Zapraszamy na uliczny pojedynek na… przekąski.
night bite kukbuk

Latem po zapadnięciu zmroku apetyt rośnie – gorące noce zachęcają do zabawy. Przy dobrej muzyce i w doskonałym towarzystwie wszystko smakuje lepiej, a zwłaszcza street food przygotowany przez najlepszych kucharzy. Dla wszystkich fanów dobrego jedzenia i miejskiego życia mamy propozycję na sobotni wieczór. Night Bite, czyli bitwa kucharzy, to pojedynek jedyny w swoim rodzaju. W niezwykłym miejscu, przy dobrej muzyce sprawdzimy, kto naprawdę potrafi gotować. Będziemy kibicować, jeść i smakować, a potem tańczyć do rana!

 

Night Bite to impreza cykliczna, a spotkania poprowadzi Vienio, nasz zaprzyjaźniony raper. Każda edycja będzie miała swój motyw przewodni i weźmie w niej udział dwóch kucharzy oraz publiczność. Podczas dwóch rund zawodnicy zaserwują publiczności autorskie dania, a zwycięzca zostanie wybrany w głosowaniu. Pierwsza bitwa odbędzie się już 18 czerwca o godzinie 21. O dokładnym miejscu spotkania poinformowani zostaniecie mailem tego samego dnia, ale wiadomo, że będzie to podwórko w centrum Warszawy. Do walki zagrzeją bity hiphopowych wyjadaczy. Bilety na imprezę Night Bite możecie kupić tutaj. Zapraszamy!

 

ORGANIZATORZY

 

PODRÓBKA / Jula Ambroziewicz, Dominika Buck, Maja Certowicz, Błażej Koperski /

Popularny, cieszący się uznaniem nie tylko smakoszy ale także krytyków, działający od dwóch lat na warszawskiej mapie gastronomicznej, projekt kulinarny, który popularyzuje podroby poprzez poszukiwanie nowych połączeń smakowych oraz świeżej formy podania.

 

SEZONOWNIK / Magda Assanowicz

Elegancko wydany kalendarz sezonowych owoców i warzyw na cały rok wzbogacony o szereg przepisów i wskazówek kulinarnych. Sezonownik to również szereg akcji i publikacji skupiających się wokół sezonowości.


© KUKBUK 2018