Noc restauracji: rozdajemy zaproszenia! - KUKBUK

Noc restauracji: rozdajemy zaproszenia!

Wiadomo, że jedzenie w nocy, do najzdrowszych nie należy, ale kto czasem nie ma ochoty na nocną przekąskę? My zdecydowanie tak, dlatego polecamy udział w Nocy Restauracji. Co więcej, mamy dla was wykwintny poczęstunek w Poznaniu oraz Gdańsku.
noc restauracji kukbuk

30 maja w ramach III edycji Nocy Restauracji odkrywamy smaki miasta, regionu i świata. Kulinarna zabawa w noc 30 maja, której będą towarzyszyć spacjalne Nocne Menu i pokazy szefów kuchni odbędzie się w kilkudziesięciu restauracjach w Poznaniu, Gdańsku, Białymstoku oraz w Pałacu Mierzęcin, Pałacu Kościeszy i na Zamku w Tykocinie.
Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia do poznańskiego Blow Up Hallu, gdzie szef kuchni Tomasz Purol specjalnie na tę noc przygotował Nocne Danie: górkę cielęcą, ziemniak, por, marchew i czekoladę oraz do gdańskiej restauracji Da Mario. Tam będziecie mieli okazję poznać zaskakujący smak kaszanki z sandacza z sosem piernikowym oraz pikantnym kawiorem przyrządzonej przez szefa kuchni Juranda Lewandowskiego.
Aby wygrać zaproszenia napiszcie Co lubicie jeść nocą? Na odpowiedzi czekamy do północy 22.05.2014 pod adresem konkurs@kukbuk.com.pl. Najciekawszą wypowiedź nagrodzimy, a zwycięzców ogłosimy 23.05.2014 o 19.00.

www.nocrestauracji.pl

REGULAMIN KONKURSU


© KUKBUK 2018