Noc pełna energii - Nespresso Forum - KUKBUK

Noc pełna energii – Nespresso Forum

Już po raz czwarty odbyło się spotkanie specjalistów ze świata gastronomii—Poland Restaurant Forum by Nespresso.
nespresso forum kukbuk

Ponad stu uczestników—w tym szefowie kuchni, managerowie, restauratorzy i przedstawiciele mediów—wzięło udział w kolejnej edycji cyklu spotkań, która tym razem była zorganizowana pod hasłem „Dzielmy się siłą“.

W ramach Poland Restaurant Forum odbyły się warsztaty, wystąpienia i panele dyskusyjne, podczas których goście poszukiwali odpowiedzi na pytanie: skąd czerpać motywację i siłę niezbędną w biznesie gastronomicznym. Głównym tematem dyskusji było poszukiwanie inspiracji, praca w zespole i rola mediów społecznościowych w kontekście kulinarnym. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi szefowa kuchni restauracji Opasły Tom, felietonistka i blogerka KUKBUK-a, Agata Wojda, właściciel restauracji Shoku Adam Antoszkiewicz czy Wojciech Modest Amaro. Gościem specjalnym spotkania była Esmeralda Capel, współtwórczyni Madrid Fusión—jednego z najbardziej znanych międzynarodowych szczytów gastronomicznych.

nespresso forum kukbuk
nespresso forum kukbuk
nespresso forum kukbuk
top szef finalista kukbuk

Spotkanie dopełniła degustacja koktajli na bazie kawy i dań przygotowanych przez polskich szefów kuchni młodego pokolenia, którzy zaserwowali między innymi móżdżek wieprzowy z borowikiem i dynią, krewetki z kaszanką czy sandacza z tłuszczem gęsi i sosem z siana. Organizatorom dziękujemy za wspólnie spędzony dzień pełen inspiracji!

nespresso forum kukbuk

© KUKBUK 2018