Niegrzeczna Hiszpania w kinie i na talerzu - KUKBUK

Niegrzeczna Hiszpania w kinie i na talerzu

Szczypta kiczu, łyżka śmiechu i garść erotyki to przepis na kuchnię hiszpańską i jej krakowską, kinową odsłonę. Już w najbliższy czwartek jemy i oglądamy.
hiszpania w kinie kukbuk

Kulinarno-filmowy wieczór rozpocznie sałata z owocami ziemi i owocami morza, po czym zapoznamy się z kuchennymi i sercowymi dylematami Sofii, bohaterki hiszpańskiego filmu „Dieta mediterránea” (Miłosna dieta) w reżyserii Joaquína Oristrella. Po projekcji Ewa Rybak, dziennikarka i blogerka winiarska, pasjonatka Hiszpanii i Portugalii, wciągnie nas w rozmowę o filmie, kulinariach, hiszpańskim winie i południowej erotyce! Zanim zabierzemy się do dania głównego (kremowy ryż z serem kozim i młodą wołowiną), Alejo Torreblanca Leiva, chilijski szef kuchni specjalizujący się w hiszpańskiej gastronomii, zdradzi tajemnice swoich potraw.

hiszpania w kinie kukbuk

A potem już tylko ciąg dalszy w odpowiednio wysokiej temperaturze – Hot Shrimp Party. Lesya Onyshko poczęstuje nas hiszpańskim winem od The Fine Food Group (będzie można je kupić podczas całej imprezy w bardzo atrakcyjnej cenie).

Wszystko to już w czwartek 26 czerwca 2014 roku, od godziny 19, w Krakowie, w ogrodzie dawnej kultowej knajpy literackiej Lokator! Wejście przez Dom Norymberski od ulicy Skałecznej 2. We współpracy z Instytutem Cervantesa w Krakowie.

 

Cena: 85 zł od osoby; 160 zł od pary.

Rezerwacje: renata@jedznaturalnie.pl. Liczba miejsc ograniczona – tylko 85 osób! Szczegółowe informacje: http://kinowkuchni.pl/.

 

Link do Facebooka i do opisu filmu


© KUKBUK 2018