Miejska uczta - KUKBUK

Miejska uczta

Chodzi Wam po głowie długi obiad w dobrej restauracji, ale zawsze brakuje czasu albo trudno się zdecydować? Nie ma już żadnych wymówek "’ już 20 kwietnia zaczyna się festiwal Apetyt na miasto.
miejska uczta kukbuk

120 restauracji w największych miastach Polski (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto), w każdej trzydaniowe menu za 39 zł „’ to w skrócie idea festiwalu. Apetyt na miasto ma na celu promowanie jedzenia w restauracjach jako sposobu na spędzanie czasu na mieście. I to bardzo przyjemnego sposobu „’ najlepsze restauracje proponują specjalne menu złożone ze swoich popisowych dań. Co więcej, wzięcie udziału w festiwalu jest niezwykle proste, wystarczy wejść na stronę apetytnamiasto.pl, zarezerwować stolik w wybranej restauracji i zakupić voucher festiwalowy. Festiwal Apetyt na miasto trwa od 20 do 26 kwietnia, dlatego bez obaw „’ stolików wystarczy dla każdego!

 

KUKBUK ma zawsze apetyt na miejskie smakołyki, dlatego przygotowaliśmy dla was szybki konkurs, w którym do wygrania są podwójne vouchery do następujących restauracji:

– Z57 (Warszawa)

– A nóż (Warszawa)

– Lot Kury (Wrocław)

– Edo Sushi (Kraków)

– Le Scandale (Kraków)

 

Co należy zrobić, aby wygrać? W komentarzu pod tym postem wymieńcie drinki, których w ramach festiwalowego vouchera można próbować w naszym ulubionym koktail barze Kita Koguta, nie zapomnijcie też napisać, o który voucher walczycie. Kto pierwszy, ten lepszy! Pięć pierwszych prawidłowych odpowiedzi zostanie nagrodzonych voucherami. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018