Menu Dia de Muertos: wygraj meksykańskie warsztaty w Cook Up! - KUKBUK

Menu Dia de Muertos: wygraj meksykańskie warsztaty w Cook Up!

W najbliższy wtorek specjalna edycja warsztatów meksykańskich w studiu kulinarnym Cook Up. Zajęcia poświęcone tradycyjnej kuchni związanej ze Świętem Zmarłych - Dia De Muertos. Mamy dla Was trzy wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie!
Dia de Muertos: kukbuk

Warsztaty poprowadzi rodowita Meksykanka Isabel Balderas. Na zajęciach nauczycie się przygotowywać klasyczne potrawy meksykańskie związane ze Świętem Zmarłych: pozole (zupa z białej kukurydzy i wieprzowiną), tamales verdes (ciasto kukurydziane z kurczakiem na liściach kukurydzianych), enchiladas chipotle (tortilla kukurydziana z fasolą i kurczakiem polewana sosem chipotle), pan de muerto (tradycyjny chleb drożdżowy przygotowywany na Święto Zmarłych) i atole (napój mleczny z kakao i cynamonem).

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 18.30 w studiu Cook Up przy Racławickiej 99 w Warszawie i potrwają ok. 4 godzin.

Jeśli chcecie wziąć w nich udział, to mamy dla was trzy wejściówki. Co zrobić, aby je wygrać? Musicie do południa w poniedziałek przesłać nam na adres konkurs@kukbuk.com.pl przepis i zdjęcie własnoręcznie wykonanego dania z kuchni meksykańskiej. Redakcyjne jury wybierze najciekawsze propozycje. Czekamy na wasze prace. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU


© KUKBUK 2018