Kupuj lepsze prezenty - KUKBUK

Kupuj lepsze prezenty

Kolejna edycja Slow Weekend to okazja do kupienia oryginalnych prezentów.
slow weekend kukbuk

Ile par skarpet, zestawów kosmetyków i przypadkowych maskotek podarowaliście bliskim z braku czasu i głowy do szukania prezentów, które naprawdę sprawiłyby im radość? Na szczęście od kilku lat przed świętami w każdy weekend można zrobić porządne zakupy, a pod choinką zostawić niebanalny pakunek od polskiego producenta. Już w następny weekend 10 i 11 grudnia będziemy mogli się o tym przekonać podczas kolejnej odsłony Slow Weekend, której tym razem przewodzić będzie hasło: Kupuj lepsze prezenty.

 

W trzech industrialnych halach Soho Factory wystawcy zaprezentują idealne prezenty świąteczne: odzież, biżuterię, akcesoria, naturalne kosmetyki, zabawki dla dzieci czy książki stworzonych przez lokalnych producentów z najlepszej jakości materiałów i z pasją.

 

W strefie Slow Food będzie można coś przekąsić, żeby wzmocnić się po zakupach. Kuchnia+ zaprasza na pokazy gotowania, podczas których Marieta Marecka zaprezentuje, jak gotować z resztek – pozostałości jedzenia, które zwykle trafiają do kosza. Jest to część akcji „Nie marnuj jedzenia”, a pokazy odbędą się o godzinie 13 i 16 w niedzielę. Podczas imprezy będzie też trwać tymczasowa Jadłodzielnia Foodsharing Warszawa, gdzie będzie można zostawić jedzenie, którego nie zdążycie wykorzystać, na przykład dlatego, że planujecie zimowy wyjazd. Komuś na pewno przydadzą się Twoje zapasy!

 

Na kupujących czekają też inne atrakcje: warsztaty szycia worków na prezenty, malowanie ozdób choinkowych i projektowanie płóciennych toreb. A w walce ze stresem przedświątecznym pomogą lekcje jogi i relaksujący masaż tajski. Wszystko w sam raz na czas przedświątecznego szału zakupów, w który jak co roku przyjdzie nam wpaść!


© KUKBUK 2018