Kukbuk na targach książki kulinarnej - KUKBUK

Kukbuk na targach książki kulinarnej

targi ksiazki kulinarnej kukbuk

Rozstawiliśmy nasze stoisko już pierwszego dnia targów. Uginało się od egzemplarzy archiwalnych i aktualnych numerów magazynu, wydania specjalnego KUKBUK Ekstra Rodzina raz gadżetów – notesów, rękawic kuchennych i płóciennych toreb. Dla tych, którzy już wszystko dokładnie przeczytali, mieliśmy specjalnie przez nas zaprojektowane karty do gry oraz kosze piknikowe, stworzone po to, by wziąć je ze sobą na letni piknik.

Zza naszego stoiska przysłuchiwaliśmy się debatom i rozmowom. W sobotę nasza redaktorka naczelna, Agata Michalak, razem z Martą Gessler, Agatą Wojdą, Anną Wrońską i Marcinem Piotrowskim zabrała głos w dyskusji na temat polskiej edukacji gastronomicznej i cech idealnego szefa kuchni. Paneliści wspólnie doszli do wniosku, że najważniejsza w tym zawodzie jest pasja do gotowania, której z pewnością nie brakowało również uczestnikom targów.

W niedzielę, gdy ostatnie książki znikały już z półek, rozmawialiśmy z blogerką Anią Włodarczyk o jej debiucie wydawniczym. Daria Pawlewska, nasza wydawczyni, pytała o wspomnienia związane z historiami zawartymi w książce „Zapach truskawek. Rodzinne opowieści“, o rytuały kulinarne i związane z nimi emocje. Było ciepło, rodzinnie i smacznie.

Targi Książki Kulinarnej były doskonałą okazją do poznania was, naszych czytelników, zebrania inspiracji i dobrej energii. Dziękujemy za odwiedziny i wszystkie miłe słowa, do zobaczenia za rok!

targi ksiazki kulinarnej kukbuk
targi ksiazki kulinarnej kukbuk
targi ksiazki kulinarnej kukbuk
targi ksiazki kulinarnej kukbuk

© KUKBUK 2018