KUKBUK-owa BIBA - KUKBUK

KUKBUK-owa BIBA

KUKBUK już dwa lata towarzyszymy wam w kulinarnych odkryciach, wskazujemy ciekawe miejsca i osobistości, dostarczamy inspiracji i ulubionych przepisów.
kukbuk biba

Nie posiadamy się z radości, widząc, jak lojalne jest grono naszych fanów, z jakim entuzjazmem reaguje na nowości i przygarnia kolejne dzieci z KUKBUK-owej rodziny, włącznie z ostatnim – KUKBUK-iem Święta!

 

Mamy nadzieję, że równie łaskawie przyjmiecie naszych nowych stałych gości: Martę Gessler z jej fotokulinarnym felietonem na ostatniej stronie i Michała Niemojewskiego z kulinarną infografiką opartą na riserczu socjolożki Magdy Muszel. Poczytajcie też, jak z iście naukową dociekliwością z jedzeniem eksperymentuje Dorota Masłowska, którą bardziej interesuje to, co ciekawe, niż to, co smaczne. Zupełnie inaczej niż aktorka Julia Pietrucha, która kocha wędzone w domu mięsa, wypiekane własnoręcznie tortille i starzone w szafie likiery. Z takimi zasobami niestraszne jej zapewne nagłe wizyty gości, którzy w karnawale mają pełne prawo w każdej chwili zapukać do drzwi! Wy, na szczęście, będziecie na to przygotowani z dyskretną pomocą z naszej strony. Odwdzięczamy się nią wam za stały strumień wsparcia i radości, który czyni naszą pracę czymś znacznie większym – nieomal misją.

 

Zapraszamy na BIBĘ, która jest motywem przewodnim karnawałowego KUKBUK-a! Na zachętę mamy dla was kawałek okładkowego tortu.


© KUKBUK 2018