KUKBUK na Instagramie - konkurs - KUKBUK

KUKBUK na Instagramie – konkurs

Pokażcie nam, jak czytacie KUKBUK-a. Za najładniejsze zdjęcia rozdajemy nagrody!
Kukbuk instagram konkurs kukbuk

Nasz profil na Instagramie pełen jest zdjęć z życia redakcji, wspólnych obiadów i warsztatów, a także fotografii leniwych śniadań, spacerów i wizyt w restauracjach. Lubimy dzielić się w ten sposób naszą codziennością. Wy jednak też nie próżnujecie, a KUKBUK gości na waszych zdjęciach coraz częściej. Jesienne wydanie magazynu zwykle występowało w towarzystwie orzechów i jabłek, a podczas czytania wypiliście nieskończoną ilość kawy, herbaty i kakao. W fotelach, pod kołdrą i na słonecznych spacerach przeczytaliście magazyn od deski do deski. Listopadowy numer KUKBUK-a właśnie trafił do sklepów, dlatego najwyższa pora wznowić okładkowy konkurs.

 

Tym razem najbardziej spodobało nam się zdjęcie autorstwa mytujemy, na którym KUKBUK-a ledwo widać spod zastawionego jedzeniem stołu. Bardzo lubimy, gdy jecie przy czytaniu!

Kukbuk instagram konkurs kukbuk

Zachęcamy was do wrzucania zdjęć z okładką KUKBUK-a. Pokażcie nam, gdzie zabieracie magazyn i czym zagryzacie jego lekturę. Wystarczy oznaczyć zdjęcie hasztagiem #kukbuk, a z pewnością dotrzemy do wszystkich. Najładniejsze zdjęcia nagradzamy gadżetami z naszej kolekcji


© KUKBUK 2018