Kto zje Azję? - KUKBUK

Kto zje Azję?

Rozdajemy zaproszenia na Azja Restaurant Week(end).

Zdjęcie: pixabay

azja jedzenie kukbuk

Zima w pełni, więc przydałoby się nam wszystkim trochę ciepła i orientalnych, rozgrzewających smaków. Już 5 lutego w Warszawie startuje Azja Restaurant Week(end), święto wszystkich miłośników kuchni Wschodu. Przez trzy dni będzie można spróbować najbardziej znanych przysmaków i odkryć nowe, na przykład kuchnię jemeńską. Nie zabraknie też wydarzeń kulturalnych, które przybliżą wam Azję od kuchni. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat wydarzenia.

Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na Azja Restaurant Week(end). Co należy zrobić, żeby wygrać? Na adres konkurs@kukbuk.com.pl wyślijcie maila z krótkim opisem swojej najsmaczniejszej przygody z kuchnią azjatycką. Najciekawsze historie zostaną nagrodzone zaproszeniami. Macie czas do 2 lutego, wyniki ogłosimy dzień później. Powodzenia!

Dołączajcie do wydarzenia, a na www.azja.restaurantweek.pl możecie już teraz zarezerwować swój wymarzony stolik na festiwal najlepszych restauracji. Do zobaczenia przy stole!

REGULAMIN

Zdjęcie: pixabay


© KUKBUK 2018