Krakowski weekend piw rzemieślniczych - KUKBUK

Krakowski weekend piw rzemieślniczych

W ostatnich latach piwa z małych browarów szturmem wdzierają się do pubów, barów i na sklepowe półki. Mówi się o nich dużo i pochlebnie, coraz więcej osób ma też swoje ulubione odmiany. Czy nadchodzi piwna rewolucja?
festiwal piwa kukbuk

Twierdzą tak organizatorzy przeglądu polskiej sceny browarów rzemieślniczych, Craft Beer Week, który odbędzie się w Krakowie w pierwszy weekend marca. Pojawią się na nim produkty około 15 polskich browarów (zarówno doświadczonych, jak i debiutantów), a najlepsze polskie piwa rzemieślnicze popłyną z ponad stu kranów. Ta liczba może przyprawić o zawód głowy, ale spokojnie, zdążycie spróbować piwa z każdego browaru „’ przegląd potrwa aż trzy dni. Tych, którzy nie wyobrażają sobie piwa bez przekąski, ucieszy na imprezie obecność przedstawicieli lokalnej gastronomii. Dodatkowo będzie można wziąć udział w ciekawych wykładach i kursach prowadzonych przez ekspertów od piwowarstwa rzemieślniczego.

Wydarzenie ucieszy nie tylko smakoszy piw rzemieślniczych, ale również zupełnych laików. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów. KUKBUK życzy miłej zabawy i przestrzega przed wypiciem wszystkich rodzajów piwa na raz!


© KUKBUK 2018