Kotlet w obiektywie - KUKBUK

Kotlet w obiektywie

Uwielbiacie uwieczniać na zdjęciach smakowitość dań? Dla takich jak wy właśnie ruszył 3. Ogólnopolski Konkurs Fotografii Kulinarnej.
fotografia kulinarna kukbuk

Czasem ciasto wychodzi tak apetyczne, że aż żal wbijać w nie nóż i kroić. Stos naleśników oblanych karmelowym sosem budzi wzruszenie, a kolory warzyw i owoców na talerzu hipnotyzują czasem równie mocno, co dzieła sztuki. Czytelnikom KUKBUK-a nie trzeba tłumaczyć piękna tkwiącego w jedzeniu, jest wśród was wielu blogerów i miłośników zabawy formą, kolorem i fakturą – wiemy, bo przyglądamy się waszym pomysłom na Instagramie. Właśnie ruszyła trzecia edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Kulinarnej. W branży HoReCa fotografowie jedzenia są bardzo pożądani – prawidłowo wykonane i przygotowane zdjęcie jest głównym narzędziem marketingowym w rękach restauracji, hoteli, producentów produktów spożywczych czy portali internetowych.

 

Kategorie, w których możecie nadsyłać zdjęcia, są następujące:

Pomidor – profesjonalni fotografowie oraz blogerzy kulinarni

Kiełki, zioła, kwiaty jadalne – profesjonalni fotografowie oraz blogerzy kulinarni

English breakfast – amatorzy

 

Swoje pomysły nadsyłajcie do 1 czerwca 2016 roku. Uroczysta gala finałowa odbędzie się 2 lipca na zamku w Gniewie. Tutaj znajdziecie regulamin konkursu i więcej szczegółów.

 

Nagrody:

Aparat Fujifilm X-E2S z obiektywem XF27mm
Aparat Fujifilm X70
Aparat Fujifilm X-T10 z obiektywem XF27mm

oraz inne nagrody rzeczowe i niematerialne, których fundatorami są partnerzy konkursu.

Zapraszamy!


© KUKBUK 2018