Konkurs: Zostań chefem kukbuka! - KUKBUK

Konkurs: Zostań chefem kukbuka!

To będzie czekoladowy luty - rozpoczynamy poszukiwania talentów kulinarnych!
chef kukbuka

Internet aż kipi od blogów kulinarnych i czasem niełatwo znaleźć te najbardziej oryginalne i wartościowe. Jeśli uważnie czytacie KUKBUK-a to wiecie, że smakowite sesje przygotowują dla nas nie tylko profesjonalni kucharze, fotografowie i styliści, lecz także najzdolniejsi blogerzy. Niektórym przyglądaliśmy się długo przed powstaniem magazynu, inni sami zgłaszają się do nas ze swoimi pomysłami, a jeszcze kolejnych odkrywamy przy okazji konkursów.

 


1. Wejdź na stronę konkursową

2. Załóż konto i zaloguj się

3. Dodawaj przepisy

4. W lutym tematem jest czekolada, która musi być składnikiem dania

4. Glosuj (masz jeden głos w miesiącu)

5. Autor przepisu z największą ilością głosów awansuje do grudniowego finału

6. Dwóm kolejnym przepisom z największą ilością głosów przyznamy nagrody pocieszenia

7. W finale zwycięzca otrzyma publikację swojego przepisu w KUKBUK-u i 5000 złotych!


 

Wystartował nasz wielki konkurs „Zostań chefem KUKBUK-a”, w którym szukać będziemy (ukrytych) talentów. Zadanie, które przed wami stawiamy, jest proste – pokażcie nam swój kulinarny smak i fotograficzne oko.

 

Co miesiąc ogłaszać będziemy motyw przewodni – w lutym jest to CZEKOLADA. Swoje przepisy na dania z wykorzystaniem czekolady wrzucajcie w specjalny moduł konkursowy, który znajdziecie pod tym linkiem.

chef kukbuka

Co więcej, wybór najlepszych zgłoszeń będzie należał do was – każdy użytkownik może oddać jeden głos na przepis w miesiącu! Trzy przepisy, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną nagrodzone, a zdobywca pierwszego miejsca zakwalifikuje się do ścisłego finału. (Nie będzie mógł już brać udziału w wyzwaniach kolejnych miesięcy, w przeciwieństwie do zdobywców drugiego i trzeciego miejsca – oni mogą dalej walczyć o udział w finale, który odbędzie się w grudniu). Warto się postarać, bo w lutym autorom trzech najpopularniejszych przepisów podarujemy zestaw dwóch doskonałych patelni marki WMF!

 

W grudniowym finale udział wezmą zwycięzcy rywalizacji w poszczególnych miesiącach. Tam decyzję o ostatecznym zwycięstwie w całym konkursie podejmie redakcyjne jury. Zwycięzca dołączy do naszych współpracowników i otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Jesteście gotowi? Ruszajcie do sklepu po czekoladę, czekamy na wasze pomysły!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018