Konkurs: warsztaty z Beatą Sadowską - KUKBUK

Konkurs: warsztaty z Beatą Sadowską

Co jedzą maratończycy? Jak zapewnić sobie energię na trening? Wysiłek fizyczny, niezależnie od rodzaju, musimy podeprzeć zdrowymi kaloriami. W towarzystwie Beaty Sadowskiej zrobimy to z przyjemnością i ze smakiem!
sadowska beata kukbuk

Niezależnie od pogody codzienne każdy z nas mija kilku zapalonych biegaczy. Niektórzy traktują ten sport śmiertelnie poważnie, inni biegają rekreacyjne bez specjalistycznego sprzętu -wystarczają im tylko wygodne buty i świeże powietrze. Uprawiamy ten sport, aby wzmocnić wytrzymałość, poprawić kondycje, ale najczęściej, żeby utrzymać smukła sylwetkę. Jak jeść, żeby czerpać maksimum korzyści z biegania? Na to pytanie odpowiada Beata Sadowska w swojej książce „I jak tu nie jeść!”. Dziennikarka, która ma na koncie niejeden zakończony maraton podpowiada jak jeść, aby doładować swój organizm przy minimalnym obciążeniu. Więcej o książce przeczytacie w wywiadzie z Beatą.

Z okazji premiery książki Beata Sadowska zaprasza was na warsztaty! Mamy na nie sześć podwójnych wejściówek!

 

Odbędą się już 27 maja o godzinie 16 przy ulicy Gotarda 9 w salonie firmowym Miele i potrwają około trzech godzin. Jeśli chcecie w nich uczestniczyć, odpowiedzcie na pytanie: Czym sypiesz na zdrowie? w komentarzu pod tym postem. Czekamy na wasze kreatywne odpowiedzi do 20.05 do godz. 12:00. Nazwiska zwycięzców podamy godzinę później w komentarzu pod postem.

 

Powodzenia!

 

Regulamin konkursu

sadowska beata kukbuk

© KUKBUK 2018