Konkurs na szefa kuchni - KUKBUK

Konkurs na szefa kuchni

Komponowanie menu na posiłki w domowym zaciszu i fantazjowanie o pracy w prawdziwej restauracji zdarza się niejednemu z nas. Ale czy wiecie, że nie trzeba skończyć paryskiej szkoły Le Cordon Bleu ani nawet zakładać własnego lokalu gastronomicznego, żeby zostać szefem kuchni?
szef kuchni konkurs kukbuk

Umożliwia to poznańska restauracja Concordia Taste, która rusza z konkursem na autora menu. Mogą w nim wziąć udział zarówno profesjonalni kucharze, jak i amatorzy „’ wystarczy chęć i fantazja kulinarna. Przygotować należy pomysł (i przepis) na przystawkę, danie główne i deser, a następnie przesłać je na adres mailowy restauracji. Finaliści wezmą udział w kolejnym etapie, którym jest przygotowanie swojego menu dla jury konkursowego. Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł przygotować kompletne menu, a także sprawdzić się w roli szefa kuchni na pełen etat i współpracować z restauracją przez trzy miesiące.

KUKBUK kibicuje wszystkim tym, dla których autorskie menu w restauracji to spełnienie marzeń. Zachęcamy zwłaszcza domowych kucharzy, żeby spróbowali swoich sił – do odważnych świat należy!

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


© KUKBUK 2018