Konkurs "Mój Kukbuk" trwa - KUKBUK

Konkurs „Mój Kukbuk” trwa

konkurs kukbuk

Przez całe wakacje w ramach konkursu „Mój KUKBUK” zamieszczaliście na Instagramie zdjęcia, na których widać, jak letni numer naszego magazynu towarzyszy wam podczas wypoczynku. KUKBUK zwiedził kawał Polski, wylegiwał się na plażach i łąkach, był lekturą przy kawie i najróżniejszych deserach, a nawet zainteresował pewnego kota.

 

Miło było patrzeć, jak spędzacie z nami wakacje. Zdjęcie, które wywołało największą tęsknotę za odchodzącym latem, zrobiła Olga Guz. Otrzymuje od nas KUKBUK-owy kosz piknikowy wypełniony niespodziankami, które przydadzą się także jesienią.

Dziś na półkach w punktach sprzedaży pojawiła się nowa KUKBUK-owa okładka, dojrzała i pachnąca jeszcze farbą drukarską. W związku z tym rozpoczynamy nową edycję konkursu „Mój KUKBUK”. Zróbcie zdjęcie z nową okładką, wrzućcie je na Instagram i oznaczcie hasztagiem #MójWrześniowyKukbuk. Macie czas do końca października. Autor zdjęcia, które najbardziej nam się spodoba, zostanie nagrodzony zestawem książek i KUKBUK-owych niespodzianek. Powodzenia!


© KUKBUK 2018