Konkurs: czekoladowe mikołajki w Fabryce Wedla - KUKBUK

Konkurs: czekoladowe mikołajki w Fabryce Wedla

Marzenia dzieci i dorosłych o wizycie w fabryce czekolady mogą spełnić się już podczas mikołajkowego weekendu. Fabryka Czekolady E.Wedel po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla wielbicieli słodkości i zaprasza wszystkich do odwiedzenia najbardziej czekoladowego miejsca w Polsce. Mamy dla Was 40 wejściówek!
wedel konkurs mikolajki kukbuk

W dniach 6 i 7 grudnia 2014 r. Warszawiacy po raz kolejny będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak powstają wedlowskie słodkości, spotkać się z Maestro Czekolady E.Wedel, Januszem Profusem i podziwiać niezwykłe, czekoladowe dzieła wykonane w Pracowni Rarytasów. Maestro zapowiedział, że w tym roku ponownie zaskoczy wszystkich spektakularną rzeźbą, a jak sam mawia, z czekolady można stworzyć wszystko i ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Podczas wycieczki po Fabryce można będzie zwiedzić historyczny gabinet Jana Wedla, przyjrzeć się produkcji wedlowskich smakołyków, a także je skosztować!

Jeśli marzy Wam się wycieczka do prawdziwej fabryki czekolady, to koniecznie weźcie udział w naszym konkursie! Musicie nam tylko zdradzić, jakie jest Wasze najmilsze wspomnienie z czekoladą? Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs@kukbuk.com.pl. Macie czas do czwartku, 4.12,  do godziny 16. Zwycięzców poinformujemy mailowo 5.12, o godzinie 12. Powodzenia!

Czekoladowy Weekend w Fabryce Czekolady E.Wedel

ul. Zamoyskiego 28/30 (wejście od ul. Lubelskiej)

6-7 grudnia 2014

10:00-18:00


© KUKBUK 2018