W karnawale Najedzeni Fest! - KUKBUK

W karnawale Najedzeni Fest!

Trwa karnawał, czas chrupiących przekąsek, które dają siły do szalonych tańców. Dla wszystkich, którzy tak jak my są zawsze głodni, mamy dobrą wiadomość. Już w niedzielę, 8 lutego, odbędzie się kolejna edycja krakowskiego festiwalu kulinarnego Najedzeni Fest!, tym razem właśnie pod hasłem Karnawał.
kukbuk_najedzeni_fest

Znów spotkamy się w niezwykłych salach bankietowych hotelu Forum, tym razem przy  karnawałowych przekąskach i bąbelkach. Oprócz restauratorów i polskich producentów na wydarzenie przyjadą wytwórcy z Portugalii, Włoch, Węgier i Bułgarii. Będą na was czekać także warsztaty kulinarne i pokazy. Karnawałowe wydanie festiwalu otworzą 7 lutego wycieczki kulinarne, które poprowadzi przewodniczka Ania Hojwa z Vintage Tours. Spacery po zapomnianych miejscach krakowskich rozrywek zakończą się w dawnych salach bankietowych i kawiarniach, które pamiętają czasy, gdy karnawał w Krakowie trwał cały rok.

 

Wśród wystawców znajdziecie także stoisko KUKBUK-a, a na nim karnawałowy numer magazynu, plakaty ze zdjęciami z najpiękniejszych sesji zdjęciowych, które ostatnio trafiły do naszego sklepu internetowego oraz przekąski autorstwa Luizy Trisno – skóry z topinambura z kokosowym musem kaja i mini panna cotty z geranium i granatem.

 

Festiwal trwać będzie w niedzielę 8 lutego od godz. 11 do 18 w salach bankietowych Hotelu Forum w Krakowie (ul. Konopnickiej 28). Wstęp wolny.

najedzeni fest kukbuk

© KUKBUK 2018