Jeśli konsumować, to odpowiedzialnie i z głową. Weekend pod znakiem targów - KUKBUK

Jeśli konsumować, to odpowiedzialnie i z głową. Weekend pod znakiem targów

Te imprezy to nie tylko okazja do zakupów. Można iść na nie nawet z pustym portfelem, by nacieszyć oczy pięknymi przedmiotami i spotkać wyjątkowych ludzi.

Tekst: Magda Malicka
Grafika: Magdalena Pilaczyńska

Wrocławskie Targi Dobrych Książek, 29 listopada – 2 grudnia

Weekend rozpoczniemy od spotkania z literaturą. We wrocławskiej Hali Stulecia będziemy mogli nie tylko zaopatrzyć się w dobre książki, ale też wziąć udział w dyskusjach, warsztatach i spotkaniach z autorami. Wśród gości pojawią się między innymi Mariusz Szczygieł i Katarzyna Bonda.

fot. materiały prasowe

Targi Wszystkiego Dobrego, 29 listopada – 2 grudnia, Wrocław

Przy okazji wizyty na Wrocławskich Targach Dobrej Książki zajrzymy na towarzyszące im Targi Wszystkiego Dobrego. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to prawdziwe święto sztuki, mody i dizajnu. My na pewno weźmiemy też udział w bezpłatnych warsztatach rękodzielniczych.

targi wszystkiego dobrego wrocław
fot. materiały prasowe

Targi Rzeczy Ładnych, 1-2 grudnia, Warszawa

Ci z nas, którym nie po drodze będzie do Wrocławia, po dobry dizajn udadzą się na warszawskie Targi Rzeczy Ładnych. To idealna okazja, żeby zamknąć – lub dopiero na dobre rozpocząć – temat świątecznych prezentów, szczególnie że będzie z czego wybierać. Na targach pojawi się 120 wyselekcjonowanych przez organizatorów wystawców.

Targi Czytaj Skład, 1-2 grudnia, Warszawa

Jako świadomi konsumenci etykiety czytamy zawsze, ale fachowej wiedzy nigdy dość. Dlatego w ten weekend zawitamy na targi Czytaj Skład. Podczas wykładów i spotkań z ekspertami dowiemy się, co powinno zwrócić naszą uwagę w składzie żywności i kosmetyków. Zapoznamy się też z ofertą producentów, których produkty wyróżniają się wartościowymi składnikami. Przy stoisku organizatora targów – firmy Barilla – spróbujemy pyszności przyrządzonych przez Pawła Gałeckiego, który znalazł się w pierwszej piątce międzynarodowego konkursu kulinarnego Pasta World Championship 2018.

fot. materiały prasowe

Targi Młodych Artystów i Designerów Nówka Sztuka, 1-2 grudnia, Kraków

Jeśli uda nam się w tym napiętym harmonogramie wygospodarować chwilę na wycieczkę do Krakowa, zawitamy na targi Nówka Sztuka w hotelu Cracovia. Swój dorobek zaprezentują tam młodzi twórcy rzeźby, malarstwa, plakatu, grafiki i sztuki użytkowej.

fot. materiały prasowe

Design the Future – przyszłość jedzenia, 3 grudnia, Warszawa

Ta impreza odbędzie się wprawdzie w poniedziałek, ale przez cały weekend pełen wrażeń będziemy jej wyczekiwać! Bo czy może być coś lepszego niż porządna porcja wiedzy i jedzenia? Radicalzz Studio zaprezentuje przegląd trendów oraz najnowszych technologii, które kształtują przyszłość jedzenia,Bar Pacyfik zaserwuje nam kolację przyszłości, a Magdalena Mojsiejuk, projektantka i absolwentka School of Form, przygotuje scenografię stymulującą wszystkie zmysły. Bilety można kupić na stronie internetowej Radicalzz Studio.


© KUKBUK 2018