Jesienna ramówka kulinarna BBC - KUKBUK

Jesienna ramówka kulinarna BBC

Na razie wrzesień rozpieszcza nas pogodą, ale wiadomo, że nie potrwa to wiecznie. Na chłodne wieczory stacja BBC przygotowała parę propozycji, dzięki którym z kubkiem herbaty i pod ciepłym kocem bez trudu przetrwamy nadchodzące miesiące.
logo_BBC kukbuk

Koniec z nudnymi, powtarzającymi się obiadami. Jeden z naszych ulubionych szefów kuchni, Nigel Slater, w poniedziałkowe popołudnia pokaże, jak ze zwykłych, cotygodniowych zakupów przygotować siedem oryginalnych dań, po jednym na każdy dzień tygodnia. Pomoże sprytnie wykorzystać zapasy zalegające w szafkach i udowodni, że czasami wystarczy wzbogacić zwyczajne składniki o nowe smaki i dodatki, żeby codzienne posiłki były ciekawe i różnorodne.

 

Ci, którzy w telewizyjnych programach cenią nutkę rywalizacji, powinni zarezerwować sobie również późne poniedziałkowe wieczory. W każdym odcinku programu „Zapraszam do stołu: Wielka porcja” pięć nieznających się osób organizuje kolację i próbuje zdobyć tytuł najlepszego gospodarza przyjęcia. Nawzajem oceniają swoje popisy, a nieco złośliwy narrator komentuje kulinarne wzloty i upadki.

BBC HD

Nigel Slater: Danie dnia

Seria 1 (8 odcinków)

Od poniedziałku 27 października, godz. 16

 

BBC Entertainment

Zapraszam do stołu: Wielka porcja

Seria 8 (9 odcinków)

Od poniedziałku 6 października, godz. 23


© KUKBUK 2018