Jazda kulinarna: rusza III edycja! - KUKBUK

Jazda kulinarna: rusza III edycja!

Chcesz wziąć udział w wyjątkowych warsztatach kulinarnych w gronie znajomych?

Nic prostszego! Wystarczy wziąć udział w konkursie, który przygotowaliśmy z firmami Miele i BMW. Tym razem tematem przewodnim „Jazdy kulinarnej” będą owoce morza. Nagrodą w konkursie są warsztaty kulinarne w wybranym terminie (21 lub 28 lipca), na które możecie zaprosić swoich przyjaciół!

Dwóch laureatów konkursu, podobnie jak w poprzednich edycjach, będzie miało do dyspozycji auto – tym razem MINI, do testowania od piątku do wtorku(w weekend, w którym odbędą się warsztaty). Gdzie będzie główny przystanek? W nowoczesnej kuchni Miele Experience Center (przy ul. Gotarda 9 w Warszawie). Będziecie mieli okazję wspólnie przygotować wyśmienite dania pod wodzą Rafała Hreczaniuka, szefa kuchni restauracji Dyletanci, współpracującego z Miele.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Zaproponuj przepis na sezonowe danie z owocami morza. Na przepisy czekamy do 8 lipca 2018 pod adresem: konkurs@kukbuk.plWśród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwa najlepsze. Powodzenia!

Zwycięzców ogłosimy 11 lipca. Pamiętajcie, każdy z laureatów może zaprosić 7 znajomych! Uwaga, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu do Warszawy i noclegu.

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z naszym REGULAMINEM.

 


© KUKBUK 2018