Gdzie iść po prezenty? Spis przedświątecznych targów w Warszawie - KUKBUK

Gdzie iść po prezenty? Spis przedświątecznych targów w Warszawie

Grudniowe weekendy to idealny czas na spacery rozświetlonymi uliczkami miast, popijanie grzanego wina i szperanie za niebanalnymi prezentami. Każdy weekend wypełniony jest atrakcjami, dlatego mamy dziś dla was podsumowanie tego, co dzieje się w Warszawie 13-14 grudnia.
targi swiateczne warszawa kukbuk

Targi mody Hush

Od 13 do 14 grudnia, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się piąta edycja tych wyjątkowych targów modowych. Wyselekcjonowane marki, porady stylistów i niezwykła atmosfera modowego święta pozwolą wam zrobić udane zakupy. Bilet na imprezę kosztuje 10 złotych. Targi będą otwarte w sobotę od godziny 11 do 19, a w niedzielę od 11 do 18.

Slow weekend

Przez cały weekend w praskim centrum Soho Factory potrwa impreza poświęcona życiu w wersji slow. Oprócz ubrań, dodatków do domu i smakołyków znajdziecie tam również KUKBUK-owe stoisko z zestawami do pakowania prezentów i numerem specjalnym KUKBUK Święta, który błyskawicznie znika z salonów prasowych. Tutaj więcej informacji o wydarzeniu.

Świąteczny Frymark Teatralny

13 i 14 grudnia w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego przy ul. Jazdów 1 odbędzie się giełda teatraliów, targi rękodzieła, książek i zabawek. To wydarzenie przypadnie do gustu zarówno tym, którzy szukają świątecznych prezentów jak i tym, którzy mają ochotę dobrze zjeść. Na miejscu będzie można kupić świąteczne podarunki i spróbować wigilijnych przysmaków. Na dzieci będą czekać bajki i kolędy. Zarówno w sobotę jak i niedzielę frymark otwarty będzie od godz. 11 do 18.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Muzeum Etnograficznym

14 grudnia w Muzeum Etnograficznym przy ulicy Kredytowej 1, wystawi się 100 twórców ludowych, artystów plastyków i ceramików. Nie zabraknie też producentów wiejskich specjałów z różnych regionów Polski i Ukrainy. Na miejscu prezentować będą biżuterię, hafty i ceramikę, więc na pewno znajdziecie tutaj prezenty dla rodziny i znajomych. Przed muzeum każdy łasuch odnajdzie się znakomicie, bowiem staną tam stoiska z kozimi serami, piernikamii i innymi pysznościami. Kiermasz otwarty będzie od godziny 10 do 17, a bilet wstępu, uprawniający także do zwiedzania muzeum, kosztuje 6 zł.

Orientalny bazar świąteczny

13 grudnia w Muzeum Azji i Pacyfiku przy ulicy Solec 24 będzie można kupić świąteczne prezenty rodem z dalekiego wschodu. Znajdziemy tam pyszne herbaty, naturalne azjatyckie kosmetyki, publikacje, rękodzieła oraz biżuterię i tkaniny z Chin, Indii, Tajlandii, Japonii, Mongolii, Tybetu, Tadżykistanu, Iranu, Afganistanu, Palestyny, Maroka i Turcji. Bazar otwarty będzie od godz. 11 do 19.

Zimowy Narodowy

Przez całą zimę na Stadionie Narodowym możecie bawić się na trzech lodowiskach, górce lodowej i w skateparku. Po szaleństwach na lodzie wpadnijcie na Jarmark Świąteczny przy bramie głównej, znajdziecie tam gorącą czekoladę i grzane wino, niemieckie kiełbaski, austriackie gulasze i słodycze. Jeśli jeszcze nie macie choinki, tam na pewno znajdziecie najładniejsze drzewko!

Targi Designu – edycja świąteczna

W pięknych przestrzeniach Domu Braci Jabłkowskich odbędzie się impreza poświęcona designowi. Znajdziecie tam meble, akcesoria wyposażenia wnętrz i liczne pomysły na prezenty. W niedzielę będzie można także zasięgnąć rady blogerów zajmujących się tematyką designu.


© KUKBUK 2018