Gotuj z dzieckiem - Rodzajemy książki - KUKBUK

Gotuj z dzieckiem – Rodzajemy książki

Jak przekonać dziecko do jedzenia? Najlepiej przez wspólne gotowanie.

Zdjęcie: materiały promocyjne

gotuj_z_dzieckiem_konkurs kukbuk

Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci – zgodnie z tą zasadą dobrze jest wpuszczać dzieci do kuchni i pokazywać im różnorodność smaków. Nawet najmniejsze maluchy chętnie pchają rączki w ciasto i pomagają mieszać składniki sałatek. Przygotowane przez siebie kanapki zjedzą chętnie, nawet jeśli będą je wieńczyć podejrzane warzywa czy zioła, do których zwykle stosują zasadę ograniczonego zaufania.

gotuj_z_dzieckiem_konkurs kukbuk
gotuj_z_dzieckiem_konkurs kukbuk
gotuj_z_dzieckiem_konkurs kukbuk

Na rynku wydawniczym właśnie pojawiła się książka, która pozwoli rozpocząć zabawę w kuchni w łatwy i ciekawy sposób. „Gotuj z dzieckiem” to 30 kart z przepisami opracowanymi specjalnie dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Przejrzyste kroki i porady pozwolą dopasować przepis do umiejętności dziecka. Czas rozpocząć rodzinne gotowanie!

 

Mamy dla was 5 książek „Gotuj z dzieckiem”. Dostaną je osoby, które na adres konkurs@kukbuk.com.pl przyślą nam maila z opisem pierwszej potrawy, jaką samodzielnie ugotowało ich dziecko. Macie czas do 11 kwietnia do godziny 12, a następnego dnia wybierzemy najciekawsze odpowiedzi, a ich autorów nagrodzimy książkami. Powodzenia!

 

REGULAMIN

 

Zdjęcie: materiały promocyjne


© KUKBUK 2018