Fotografia kulinarna bez tajemnic - KUKBUK

Fotografia kulinarna bez tajemnic

Jak dekorować potrawy, robić apetyczne zdjęcia i doświetlić każdy kadr? Autorzy bloga Plate of Joy zapraszają na warsztaty.

Zdjęcia: Plate of Joy

fotografia kulinarna kukbuk

 

Fotografii można uczyć się na wiele sposobów. Czytanie podręczników i wykłady ze specjalistami nigdy nie sprawdzą się tak dobrze, jak praktyka – robienie niezliczonej ilości zdjęć i czerpanie inspiracji od najlepszych. W ten sposób apetyczne mistrzostwo osiągnęli nasi ulubieni blogerzy. Kasia i Tomek, autorzy bloga Plate of Joy, zaczynali od prostego aparatu, za pomocą którego utrwalali swoje obiady i desery, a dziś tworzą jedną z bardziej kuszących stron kulinarnych jakie znamy. KUKBUK współpracuje z nimi od dawna, ich przepisy możecie oglądać m.in. w rubryce Mini-Maxi – w ostatnim numerze przygotowali dla nas orzechowe rogaliki i granolę z patelni. Na stronie internetowej kusili natomiast zestawem przepisów dyniowych, gruszkowych czy orzechowych.

fotografia kulinarna kukbuk

Już 5 grudnia w Pracowni Manualnej w Józefowie odbędą się pierwsze z serii warsztatów kulinarnych organizowanych przez Kasię i Tomka. Jeśli chcielibyście nauczyć się trudnej sztuki fotografii kulinarnej, koniecznie śledźcie bloga Plate of Joy – tam znajdziecie informację o kolejnych warsztatach. Możecie również skontaktować się, pisząc maila na adres plateofjoy@gmail.com. Zapraszamy!

fotografia kulinarna kukbuk

Zdjęcia: Plate of Joy


© KUKBUK 2018