Foodtrucki opanują Stadion - rozdajemy karnety - KUKBUK

Foodtrucki opanują Stadion – rozdajemy karnety

Jak najlepiej rozpocząć sezon piknikowy? Wpaść na pierwszy w tym roku zjazd foodtrucków. Już w najbliższy weekend, 28-29 marca, na Stadion Narodowy w Warszawie przyjedzie aż 60 wozów, a my mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są karnety na pyszności.
food truck kukbuk

Foodtrucki staną na Błoniach stadionu i będą karmić wszystkich głodnych od godziny 12 do 20. Tym razem podzielono je na te serwujące dania kuchni świata, burgery oraz słodkości i kawę. Wśród wozów znajdziecie kilka naszych ulubionych, m.in. Pot Spot, który specjalizuje się w daniach jednogarnkowych i Burger Slow Food, który zdobył drugie miejsce w naszym burgerowym rankingu. Tutaj znajdziecie pełną listę wystawców.

 

Nadeszła wiosna, pora wyjść z kuchni! Jeśli macie ochotę spróbować dań z foodtrucków, w komentarzu pod tym postem napiszcie, do przygotowywania jakiej potrawy brakuje wam cierpliwości. Autorzy trzech najciekawszych komentarzy dostaną od nas karnety. Na wasze odpowiedzi czekamy do godziny 10 w piątek 27 marca, a wyniki ogłosimy tego samego dnia o godzinie 12. Powodzenia!


© KUKBUK 2018