Foodtrucki nakarmią Dolny Śląsk - KUKBUK

Foodtrucki nakarmią Dolny Śląsk

foodtruck kukbuk

Wraz z pierwszymi promieniami słońca na ulice zaczynają wyjeżdżać gastrowozy. Już 21 marca w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu zaparkuje kilkadziesiąt foodtrucków, a my mamy dla was konkurs, w którym do wygrania aż 10 karnetów na smakołyki.

Foodtrucki już od godziny 11 karmić będą hamburgerami, węgierskim langoszem i gulaszem z wołowiny, tybetańskimi pierożkami, daniami jednogarnkowymi, zapiekankami z PRL-u, policzkami wołowymi, ozorami i wieloma innymi pysznościami. Pojawi się też 18-metrowy autobus serwujący ramen. Beer O’clock poić będzie szlachetnymi rzemieślniczymi piwami, poleje się między innymi Pinta, Kormoran, Raduga, Perun, Wrężel, Soli Piwko, Birbant. O doznania kulturalne zadbają Kontury – Targi Sztuki Użytkowej, podczas których we wnętrzach Browaru Mieszczańskiego zagości oryginalne polskie wzornictwo i rękodzieło.

Zapraszamy na wielkie otwarcie wrocławskiego sezonu foodtruckowego, a na zachętę mamy konkurs, w którym do wygrania aż 10 karnetów na dania z gastrowozów. Dostaną je osoby, które pod tym postem opiszą najsmaczniejsze danie z foodtrucka, jakie mieli okazję jeść. Macie czas do czwartku 19 marca do końca dnia, a zwycięzców ogłosimy w piątek o godzinie 9. Powodzenia!

REGULAMIN


© KUKBUK 2018