Ene Due dizajn - KUKBUK

Ene Due dizajn

Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci, dlatego wszystkie dzieci zapraszamy na festiwal designu do Poznania.
Ene Due dizajn kukbuk

W centrum Concordia Design (ul. Zwierzyniecka 3) trwa właśnie VI edycja Festiwalu Designu
i Kreatywności dla Dzieci Ene Due De. Z okazji premiery poznańskiej edycji wyjątkowego przewodnika po mieście – NIEMAPY,  tegoroczna edycja przyjęła miejski charakter i koncentruje się na Poznaniu, który dzieci mają okazję poznać i doświadczać na wiele nieoczywistych sposobów. Jednak nie zabraknie też kulinarnego pierwiastka, o który zadba KUKBUK! W naszej strefie chillout’u już w ten weekend na najmłodszych będzie czekać moc kreatywnych i smakowitych atrakcji. Pobudzimy kreatywność najmłodszych i zachęcimy ich do zabawy słowem przy tworzeniu wspólnej opowieści o tym, co jest nieodłącznym elementem życia każdego z nas – o jedzeniu. Redakcja magazynu zaproponuje początek i koniec historii, a wszystko co znajdzie się pomiędzy zależeć będzie od małych twórców i ich wielkiej wyobraźni. Napisana przez dzieci i zredagowana przez redakcję bajka zostanie opublikowana na www.kukbuk.com.pl.

Ene Due dizajn kukbuk

Zagramy także w kulinarną ciuciubabkę – dzieci z zamkniętymi oczami będą odgadywać smaki owoców, warzyw i innych smakołyków oraz dowiedzą się co nieco o ich właściwościach. Będzie można również komponować swoje własne posiłki – na papierowych, ogromnych talerzach wklejać bądź rysować ulubione potrawy. Oprócz tego w przestrzeni strefy znajdą się olbrzymie, kolektywne kolorowanki oraz leżaki i kolorowe pufy w kształcie warzyw, na których będzie można odpocząć po pełnym atrakcji dniu. Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na stronie organizatora. Serdecznie zapraszamy!

Ene Due dizajn kukbuk

© KUKBUK 2018