Dzień dobry, śniadanie - KUKBUK

Dzień dobry, śniadanie

W ramach Big Book Festival zapraszamy na spotkanie z Małgosią Mintą na temat jej debiutanckiej książki.
malgosia minta kukbuk

Czy zdarza wam się wychodzić z domu bez śniadania? My pierwszego posiłku dnia nie opuszczamy, ale wiemy, jak ciężkie bywają poranki. Kreatywność nie zawsze dopisuje, a na talerzu lądują nudne kanapki, jajko czy owsianka. Małgosia Minta, dziennikarka i blogerka kulinarna, wydała właśnie książkę, która spodoba się nie tylko tym, którzy nie mają o poranku pomysłów. Pokochają ją przede wszystkim wielbiciele śniadań, bo tych w „Dzień dobry” nie brakuje.

Daria Pawlewska, wydawczyni KUKBUK-a i redaktorka naczelna wydań specjalnych o publikacji mówi tak: „Ta książka przychodzi na ratunek hedonistom o nieposkromionych apetytach i sprawia, że sceptycy posiłków o poranku wpiszą je na stałe w swój kalendarz. Autorka pisze o kulinariach tak, że ochoczo wyskakujemy z łóżka, aby już za chwilę przynieść do niego śniadanie, a potem jeść i dalej czytać. Niech południe nie nadchodzi wcale albo ranek przedłuży się do kolejnego świtu.”

 

Wszystko smakuje lepiej na powietrzu, a zwłaszcza w dobrym towarzystwie. Dlatego w niedzielę 12 czerwca o godzinie 10 odbędzie się śniadanie na trawie. Nasza wydawczyni Daria Pawlewska będzie rozmawiać z Małgosią Mintą o tym, co jadają z rana bohaterowie wielkich powieści i kto nie pisze na pusty żołądek. Będą anegdoty, opowieści i pyszności. Śniadanie będzie częścią Big Book Festival i odbędzie się na patio Pałacu Szustra przy ulicy Morskie Oko 2. Zapraszamy!


© KUKBUK 2018