"Diet Coaching" - wygraj książkę - KUKBUK

„Diet Coaching” – wygraj książkę

Jedzenie powinno być źródłem przyjemności, ale czasami wywołuje też poczucie winy. Jak odżywiać się świadomie?
diet coaching konkurs kukbuk

W naszej redakcji nie brakuje smakowitych pułapek, które utrudniają pozostanie przy dietetycznych postanowieniach, ale nie trzeba pracować w redakcji magazynu kulinarnego, żeby ulegać pokusom. Jeśli chcielibyście nauczyć się jeść świadomie i poznać swoje ciało, mamy dla was książkę pełną cennych wskazówek, „Diet Coaching” Urszuli Mijakoskiej. Diet coaching nie koncentruje się wyłącznie na utracie kilogramów. To sposób na zdrowy styl życia, który wykorzystuje techniki coachingu i mentoring dietetyczny, aby na stałe zmienić nawyki żywieniowe.

 

Dzięki lekturze poradnika poznacie potrzeby własnego ciała, uświadomicie sobie dotychczasowe nawyki i błędy, a także stworzycie odpowiedni plan żywienia, tak aby jedzenie mogło być przyjemnością nie kojarzącą się z ciągłymi wyrzeczeniami. Nauczycie się zarządzać emocjami – smutkiem, złością, nudą – które są częstą przyczyną objadania się. Wewnętrzny diet coach pomoże przełamać bariery w myśleniu o zdrowym jedzeniu, a dzięki wyjściu z błędnego koła kolejnych nieudanych diet, łatwiej będzie uwierzyć w siebie. W książce znalazło się też miejsce na zdrowe przepisy i pomysły na słodkości bez nabiału i cukru.

diet coaching konkurs kukbuk

Mamy dla was 3 egzemplarze książki „Diet Coaching”. Co należy zrobić, żeby wygrać? Na adres konkurs@kukbuk.com.pl prześlijcie do nas krótką historię waszej największej porażki dietetycznej. Na wasze maile czekamy do 20 kwietnia, a następnego dnia ogłosimy zwycięzców. Powodzenia!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018