Blogi Roku 2014 wybrane - KUKBUK

Blogi Roku 2014 wybrane

Konkurs na Bloga Roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem, o czym świadczy imponująca liczba 2693 blogów, które rywalizowały o miano najlepszych w różnych kategoriach. 3 marca odbyła się jubileuszowa, 10. gala konkursowa, podczas której wiele było emocji i wzruszeń.
blog roku 2014 kukbuk

 

Nagrodę Główną otrzymał bardzo wszechstronny blog o kulturze, kulturawplot.pl, wyróżniony w kategorii Literackie i Kulturalne. Wyróżnienie specjalne Blog Roku 2014 trafiło do ekspertki od macierzyństwa, autorki hafija.pl, która wygrała też w kategorii Blogi Parentingowe. Drugie wyróżnienie specjalne dostała zwyciężczyni kategorii Życie i społeczeństwo, doradzająca, „jak ogarnąć życie” „’ krotkiporadnik.pl. Blogiem wybranym przez blogerów został mypinkplum.pl, pełen estetycznych inspiracji. Z okazji dziesięciolecia konkursu ogłoszono też Bloga Dekady, a został nim blog.mediafun.pl.

My szczególnie wyczekiwaliśmy na wyniki w kategorii Kulinarne. Kolejny raz zatriumfował blog z kuchnią roślinną „’ wygrała wegannerd.blogspot.com. W kategorii Podróże zwyciężył blog o przemierzaniu świata starym busem, busemprzezswiat.pl, a nagroda za Pasje i Twórczość trafiła do twórcy

zabijgrubasa.pl, którego autor zaraża zdrowym stylem życia. W kategorii Lifestyle wygrał volantification.pl, blog o relacjach damsko-męskich, nagrodę za Blogi Nastolatków zdobyły dwie siostry z milionioliwka.blogspot.com. Nagrody trafiły też do vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com (Moda i Uroda), marciniwuc.com (Specjalistyczne i firmowe), a Tekst Roku napisała autorka matkojedyna.blogspot.com.

 

Wszystkim wyróżnionym i docenionym, dla których ta nagroda była spełnieniem marzeń, serdecznie gratulujemy!


© KUKBUK 2018