Asany na polu mokotowskim - KUKBUK

Asany na polu mokotowskim

Zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Jogi 2016.
asany_na_polu_mokotowskim kukbuk

Impreza odbywać się będzie pod hasłem „Joga dla zdrowia”. Polska dołączy do grona 200 krajów obchodzących ten dzień poświęcony zdrowiu zarówno duchowemu, jak i cielesnemu. Trwający trzy dni festiwal zainaugurowany zostanie już w niedzielę 19 czerwca o 10 rano na pikniku rodzinnym na Polu Mokotowskim w Warszawie.

Pierwszego dnia, podczas całodniowego pikniku, będziecie mogli wziąć udział w niezliczonych atrakcjach: bezpłatnych sesjach jogi dla początkujących, koncertach muzyki indyjskiej oraz występie Natalii i Pauliny Przybysz, panelach dyskusyjnych, konkursach z nagrodami. Nie zabraknie również strefy kulinarnej z pyszną wegetariańską, wegańską i hinduską kuchnią, naturalnymi lodami, tłoczonymi sokami, aromatyczną kawą, oraz stoisk, na których będzie można kupić książki, akcesoria do jogi i naturalne kosmetyki. Prowadzone będą pokazy kulinarne kuchni ajurwedyjskiej. Dzięki licznym partnerom Dnia Jogi będzie można skorzystać z bezpłatnych porad medycznych i konsultacji, wziąć udział w warsztatach oraz porozmawiać z autorami książek z zakresu zdrowego odżywiania.

W obchody festiwalu zaangażują się także szkoły jogi z całej Polski. Wydarzenia poza Warszawą będą miały głównie charakter otwartych sesji – każdy zainteresowany będzie mógł przyjść i spróbować różnych stylów jogi oraz na własnej skórze przekonać się o jej dobroczynnym wpływie. Drugiego dnia Festiwalu, w poniedziałek 20 czerwca w warszawskich szkołach jogi odbędą się zajęcia dla wszystkich, a 21 czerwca to czas oficjalnej uroczystości i wspólnej sesji jogi ćwiczonej równolegle na całym świecie, z udziałem Ambasadora Indii w Polsce. Zapraszamy wszystkich, zarówno tych wyćwiczonych, jak i początkujących!

Dzień Jogi

19 czerwca

Start: 10:00

Pole Mokotowskie

Warszawa


© KUKBUK 2018