Apetyt na pomaganie - KUKBUK

Apetyt na pomaganie

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Wystarczy przyjść na charytatywną kolację.
Kulinarny Festiwal Gwiazd kukbuk

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zaprasza na smakowity wieczór wszystkich, którzy chcieliby pomóc małym podopiecznym. W niedzielę 28 lutego w restauracji Lilla Weneda w hotelu Marriott odbędzie się charytatywna kolacja, z której dochód zostanie przeznaczony na opuszczone i osierocone maluchy. Dla gości gotować będą znani kucharze z całej Polski, m.in. Anna Starmach, Grzegorz Łapanowski, Tomasz Purol, Michał Kuter, Paweł Oszczyk, Paweł Mieszała, Tomasz Deker oraz pomysłodawca i ambasador akcji – Tomasz Jakubiak. Oprócz rozkoszy podniebienia spotkanie dostarczy także wrażeń kulturalnych – zaśpiewa Natalia Kukulska, a dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych wystawią przedstawienie „Czerwony kapturek”. Zwieńczeniem kolacji będzie charytatywna aukcja.

 

Mamy dla was podwójne zaproszenie na kolację – wystarczy, że na adres konkurs@kukbuk.com.pl prześlecie swoje najsmaczniejsze wspomnienie z dzieciństwa. Macie czas do 26 lutego do godziny 12, tego samego dnia poinformujemy zwycięzców o wygranej.

 

Wszystkie zaangażowane w organizację firmy i osoby działają pro bono na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych. Jeśli i wy chcecie pomóc, tutaj możecie zakupić bilety. Do zobaczenia!

 

REGULAMIN

 

Zdjęcie: materiały promocyjne

 


© KUKBUK 2018