Absolut Shake It Up 2015 - KUKBUK

Absolut Shake It Up 2015

Zbliża się piąta edycja programu edukującego barmanów, stworzonego przez Wyborowa Pernod Ricard.

Zdjęcia: materiały promocyjne

Absolut Shake It Up kukbuk

W ramach programu Absolut Shake It Up, pod parasolem marki Absolut Vodka, barmani z całej Polski mają okazję spotkać najlepszych ekspertów z całego świata, wziąć udział w warsztatach oraz sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności podczas zajęć praktycznych. Do tej pory w programie spotkało się ponad 600 barmanów z całego kraju, a na warsztatach spędzili ponad 130 godzin. Mieli niezwykłą okazję czerpać wiedzę d najznakomitszych międzynarodowych autorytetów: E Fossarda, śp. H. Besanta, J. Stokeo, J. Hubbarda, B. Reeda i Z. Nagy.

 

Jubileuszowa edycja akcji łączy się z globalnym konkursem Absolut Invite, a zwycięzcy Shake It Up w nagrodę dostaną szansę zmierzenia się z najlepszymi barmanami z całego świata podczas globalnych finałów konkursu, które odbędą się wiosną 2016 roku w Szwecji.

Absolut Shake It Up kukbuk

W Shake It Up od tego roku udział biorą tylko duety. Absolut głęboko wierzy, że siła barmaństwa płynie z pracy zespołowej. Reguły gry są proste – aby dostać się do Absolut Shake It Up, barmańskie duety muszą nagrać krótki, maksymalnie trzyminutowy film o swojej interpretacji koktajlowego klasyka, jakim jest Sour – Absolut Sour.

 

Rekrutacja rozpoczęła się 1 października i potrwa do 9 listopada. Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę absolutwodka.pl/shakeitup, gdzie znajduje się formularz z możliwością przesłania filmu lub linku, jako elementu aplikacji. Na finał zostanie zaproszonych 25 zespołów barmańskich, a wyboru najlepszych dokona komisja, w skład której wchodzą zwycięzcy z ubiegłych lat – Maciek Szymański
oraz Kacper Parchotiuk, a także Jacek Sajnok i Maciek Starosolski – osoby od dawna związane
z marką Absolut. Podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w dniach 17-19 listopada w Warszawie, na barmanów będą czekać dodatkowe wyzwania.

Absolut Shake It Up kukbuk
Absolut Shake It Up kukbuk

Shake It Up i Absolut Invite 2015 – po raz pierwszy razem w Polsce dedykowane polskim barmanom –  to szansa na zmierzenie się z najlepszymi z branży, zarówno na arenie lokalnej, jak i międzynarodowej.

 

Więcej aktualnych informacji, filmów, zdjęć i wspomnień, a także sylwetki jurorów znajdziecie
na dedykowanym fanpage Shake It Up oraz stronie internetowej wódki Absolut.

 

Zdjęcia: materiały promocyjne

 


© KUKBUK 2018