24. Henschke Festival - KUKBUK

24. Henschke Festival

Mając świadomość, że najciekawsze pomysły powstają na skrzyżowaniu dwóch dziedzin, zapraszamy was 4 października do klubu Hydrozagadka i klubokawiarni Chmury na 24. Henschke Festival promujący kuchnię roślinną oraz polską muzykę alternatywną.
vege henschke festiwal kukbuk

W ramach festiwalu odbędą się pokazy gotowania bezmięsnych potraw – przekonacie się, że wegejedzenie może być tanie i szybkie, a przede wszystkim że jest zdrowe. Będziecie mogli gotować także z KUKBUK-iem – podczas naszych interaktywnych warsztatów pod hasłem „KUKBUK z liścia”. O jedzeniu będzie się też mówić: pod lupę weźmiemy między innymi humus i gluten. Tym, co połączy oba tematy, będzie wykład Vege Revolta na temat wegetarianizmu w subkulturach młodzieżowych.

Na festiwalu będzie można posłuchać polskiej muzyki alternatywnej – wystąpi na nim siedem grup reprezentujących różnorodne brzmienia. Pełny line-up z informacjami o godzinach znajdziecie tutaj. Całość zakończy się after party.

Bilety na imprezę można nabyć za 30 złotych w serwisie eBilet.pl. W cenie są wszystkie atrakcje muzyczne oraz kulinarne, a także wegański lunch, który przygotują dla was warszawskie restauracje.

Zapraszamy was do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku, gdzie regularnie będą publikowane informacje dotyczące festiwalu.


© KUKBUK 2018