23 i 24 czerwca Żarcie Na Kółkach ponownie zawita do Krakowa! - KUKBUK

23 i 24 czerwca Żarcie Na Kółkach ponownie zawita do Krakowa!

A my rozdajemy vouchery!
zarcie kwadrat

Żarcie Na Kółkach to organizator największych zlotów foodtruckowych w Polsce, które od kilku lat przyciągają tłumy miłośników dobrego jedzenia. Tym razem to mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję spróbować klasyków street foodu, specjałów polskiej kuchni oraz potraw z najróżniejszych zakątków świata, które przygotują im gastrowozy zgromadzone w Bezogródku Food Truck Parku.

Na talerzach wylądują popularne bułeczki bao, sandwiche z długo pieczonymi i szarpanymi mięsami, węgierskie langosze czy potrawy z Tajlandii, Indii i Meksyku. Ze względu na fakt, że zlot wypada w momencie zakończenie roku szkolnego, pojawią się również klasyki dla najmłodszych – zapiekanki, frytki i lody, tradycyjne oraz tajskie.

Ponownie szykujemy kilka niespodzianek. Staramy się, aby każdy zlot różnił się od poprzedniego. Tym samym udowadniamy, że street food jest naprawdę bogaty i inspirujący. A ponadto nie ma nic wspólnego z opinią, że to tylko burgery. Nawiasem mówiąc, te ostatnie doczekały się tylu pysznych odsłon podczas naszych zlotów, że nieustannie podbijają serca i żołądki odwiedzających – przekonuje Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

Więcej o wydarzeniu w Krakowie>>>

KONKURS!

Mamy dla was 4 vouchery na krakowskie „Żarcie na kółkach” – 1 voucher to 4 darmowe dania. Aby je zdobyć, należy na adres konkurs@kukbuk.com.pl przesłać do 20 czerwca odpowiedź na pytanie: jakie jest wasze ulubione streetfoodowe danie i dlaczego? Nagrodzimy najciekawsze opisy, a wyniki pojawią się na stronie internetowej 21 czerwca. Powodzenia!

Imienny voucher będzie do odebrania w Kolorowym Domku, który znajduje się w Bezogródku Food Truck Parku.

Przed udziałem w konkursie, zapoznaj się z naszym regulaminem.

 


© KUKBUK 2018