Wydanie specjalne: Kukbuk Święta - KUKBUK

Wydanie specjalne: Kukbuk Święta

Przed Państwem kolejne wydanie specjalne naszego magazynu, które powstało z wielkiej radości towarzyszącej oczekiwaniu na święta. Gwiazdka to nie tylko pachnąca lasem choinka, prezenty i świąteczne potrawy, lecz także czas rozmów, zwierzeń i zmian na lepsze. Piszemy i pokazujemy, jak spędzić święta w wyjątkowy sposób.
swieta kukbuk

KUKBUK ŚWIĘTA zaprasza do odświętnie zastawionego stołu, na którym znajdą Państwo mnóstwo inspiracji. Odczarowujemy tradycję i pokazujemy ją w nowym, ciekawym wydaniu – skandynawskim i orientalnym – ale też sięgamy po stare, wspominane z sentymentem receptury. Wyławiamy ryby i rybki, podpowiadając, jak podkreślić ich wyjątkowy smak, któremu towarzyszą wartości odżywcze.

 

KUKBUK ŚWIĘTA pisze różne, gwiazdkowe scenariusze. Długo toczyliśmy dyskusje na temat zmian w sposobie obchodzenia świąt. Zastanawialiśmy się nad tym, jak wielu z nas spędza Boże Narodzenie w dużym gronie, a kto kontestuje tradycję i wyjeżdża w Wigilię na wakacje. Przedstawiamy niezwykłe historie rodzinne, prezentując inspirujących bohaterów mających różne pomysły na spędzanie świątecznego czasu.

 

KUKBUK ŚWIĘTA namawia do celebrowania gwiazdki w zrównoważony i odpowiedzialny sposób. Podpowiadamy, jak pakować prezenty i przystrajać dom, nie szkodząc przy tym środowisku – własnoręcznie uwity wieniec i samodzielnie zrobiony stroik adwentowy będą cieszyć o wiele bardziej niż gotowe dekoracje kupione w sklepie. Obce nam jest zakupowe szaleństwo – prześwietlamy najgroźniejsze i najzabawniejsze jego przejawy, a także zaglądamy do szopki, próbując zrozumieć, jaką rolę odgrywały w niej zwierzęta i czy przypadkiem jej nie umniejszamy.

 

KUKBUK ŚWIĘTA to drugie po KUKBUK RODZINA wydanie specjalne. Ukazuje się niezależnie od sześciu regularnych numerów magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK. W ten sposób rozszerzamy i wzbogacamy treści pojawiające się w dwumiesięczniku.

 

KUKBUK ŚWIĘTA ma usztywnioną okładkę, z której można zmyć drobne zabrudzenia. Wygodna wstążeczka pozwala szybko odnaleźć ulubione teksty i przepisy. Wydanie specjalne jest podzielone na dwie części i, podobnie jak magazyn KUKBUK, wyróżnia się staranną szatą graficzną, autorskimi sesjami fotograficznymi oraz ilustracjami wykonanymi przez uznanych polskich artystów na zamówienie wydawnictwa. Książkowy charakter oraz ciekawe teksty nadają publikacji ponadczasowy, uniwersalny charakter.

 

KUKBUK ŚWIĘTA to także prezenty. Przygotowaliśmy świąteczne etykiety na prezenty, które są ozdobione tak lubianymi przez Państwa niezwykłymi, bajkowymi ilustracjami autorstwa Tymoteusza Piotrowskiego.

 

KUKBUK ŚWIĘTA mogą Państwo kupić bez wychodzenia z domu, wystarczy wpaść do naszego SKLEPU. Cena to 26 złotych + koszt wysyłki. KUKBUK ŚWIĘTA jest również dostępny w wersji na tablety.

swieta kukbuk

© KUKBUK 2018