Wiosna w kuchni z Kukbukiem - konkurs - KUKBUK

Wiosna w kuchni z Kukbukiem – konkurs

Pierwsze promienie słońca myszkują już po naszej kuchni. Dla nich chce się wstawać prawą nogą, przygotowywać pyszne śniadanie dla rodziny, wreszcie robić wiosenne porządki. Zwłaszcza że w świetle widać doskonale brudne okna po zimie i zakurzone garnki na półkach. Szukacie motywacji do działania? Mamy dla was konkurs z supernagrodami!
wiosna kukbuk konkurs

Z bazy naszych przepisów na stronie internetowej wybierzcie swój jeden ulubiony na:

śniadanieobiadkolacjędeser lub zakąskę!

 

Następnie według wybranego przepisu przygotujcie danie i prześlijcie nam jego zdjęcie wraz z krótkim wyjaśnieniem, dlaczego wybraliście właśnie tę recepturę. Czekamy na wasze prace pod adresem: konkurs@kukbuk.com.pl. Uwaga, uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zdjęcie. Spośród prac wybierzemy najbardziej apetyczne i ich autorom przyznamy nagrody!

 

Mamy dla was:

  • grille Lotus, wyróżnione nagrodą Red Dot Design 2013, w pakiecie z węglem i podpałką. Grille są bezdymne, bezpieczne, idealne na taras, balkon lub piknik w parku.
  • kolorowe, niepowtarzalne, żeliwne garnki Staub – to w nich gotuje mistrz nouvelle cuisine Paul Bocuse!

Konkurs trwa przez cały miesiąc, a trzy nagrody przyznajemy co tydzień. Tydzień trwania Konkursu jest liczony od piątku (od godziny 12:00) do kolejnego piątku (do godziny 12:00).

Zapraszamy do udziału! Ruszajcie do kuchni i zróbcie miejsce dla KUKBUK-a!

 

Regulamin konkursu dostępny tutaj.


© KUKBUK 2018