Wielozadaniowość nasza powszednia. KONKURS - KUKBUK

Wielozadaniowość nasza powszednia. KONKURS

Praktykujecie multitasking? Jeśli tak, pokażcie nam, w jaki sposób. Do wygrania robot kuchenny Kenwood.

zdjęcie główne: rawpixel@ / unsplash.com

Termin multitasking, czyli wielozadaniowość, został użyty po raz pierwszy w 1965 roku przez… znanego producenta komputerów. Wtedy odnosił się do funkcji maszyn wykonujących równolegle wiele zadań. Z czasem stał się określeniem – coraz bardziej pożądanej – umiejętności zajmowania się wieloma rzeczami jednocześnie. Dziś stała się ona tak powszechna, że obecne pokolenie określa się mianem multitasking generation.

Współczesny świat wymaga od nas błyskawicznego przeskakiwania od czynności do czynności w pracy, domu i… gotowaniu. W tym ostatnim może nam pomóc robot kuchenny Kenwood Chef XL Titanium KVL8499S. Wielozadaniowość to jego specjalność! Miksuje, ubija, uciera, rozdrabnia, szatkuje… A to tylko część jego możliwości.

Jeśli chcecie, aby robot Kenwood wyręczył was w wykonywaniu wielu kuchennych zadań, mamy dobrą wiadomość. Możecie go wygrać w konkursie, który organizujemy we współpracy z firmą Kenwood.

Żeby wziąć w nim udział, wystarczy:

  1. Opublikować na swoim Instagram Stories 10-sekundowe wideo lub zdjęcie obrazujące, jak wygląda multitasking w waszym wykonaniu.
  2.  Oznaczyć KUKBUK-a oraz Kenwood.
  3. Wysłać wideo lub zdjęcie na adres konkurs@kukbuk.pl.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze, które otrzymają nagrody. Macie czas do 14 listopada!

Poza nagrodą główną, robotem kuchennym Chef XL Titanium KVL8499S  o wartości rynkowej 4990 zł, przewidujemy też nagrody pocieszenia – niespodzianki od KUKBUK-a.

Przed udziałem w konkursie zapoznajcie się z regulaminem.

fot. materiały prasowe

© KUKBUK 2018