Wielki konkurs KUKBUKA - ruszyła edycja październikowa - KUKBUK

Wielki konkurs KUKBUKA – ruszyła edycja październikowa

Jesień już w pełni, więc rozgrzewamy się na wszelkie możliwe sposoby. W tym miesiącu czekamy na wasze dania na piwie!
konkurs kukbuk

Aromatyczne gulasze, pieczone mięsa, kremowe zupy – latem nie mieliśmy ochoty na tak sycące dania, ale wraz z nadejściem pierwszych chłodów zaczynają lądować na naszych talerzach. Dodatek piwa wzbogaca je o mnogość aromatów, które możemy znaleźć w butelce.

 

W wielkim konkursie „Zostań chefem KUKBUK-a” szukamy ukrytych talentów. Zadanie, które przed wami stawiamy, jest proste – pokażcie nam swój kulinarny smak i fotograficzne oko. Co miesiąc ogłaszamy inny motyw przewodni – w październiku motyw przewodni to dania na piwie. Swoje przepisy wrzucajcie w specjalny moduł konkursowy, który znajdziecie pod tym linkiem. Pamiętajcie, żeby w przepisach i na zdjęciach nie była podawana ani pokazywana marka piwa, którego używacie. Zgłoszenia, które złamią tę zasadę, będą usuwane.

1. Wejdźcie na stronę konkursową.2. Załóżcie konto i zalogujcie się.

3. Dodajcie przepis – w październiku motyw przewodni to dania na piwie.

4. Głosujcie – macie jeden głos w miesiącu.

5. Autor przepisu z największą ilością głosów awansuje do grudniowego finału, zdobywcy trzech pierwszych miejsc dostaną książki „Fire and Ice – Classic Nordic Cooking”, a wszyscy z pierwszej dziesiątki zestaw czterech gatunków piw Okocim.

6. Pamiętajcie, żeby w przepisach i na zdjęciach nie była podawana ani pokazywana marka piwa, którego używacie. Zgłoszenia, które złamią tę zasadę, będą usuwane.

7. W wielkim finale zwycięzca otrzyma publikację swojego przepisu w KUKBUK-u i 5000 złotych!

konkurs kukbuk

Pamiętajcie, że wybór najlepszych zgłoszeń należy do was – każdy użytkownik może oddać jeden głos na przepis w miesiącu. Trzy przepisy z największą ilością głosów zostaną nagrodzone pięknymi książkami o kuchni skandynawskiej „Fire and Ice – Classic Nordic Cooking” Darry Goldstein, a dziesięć pierwszych przepisów – zestawami piwa Okocim. Zdobywca największej ilości głosów zakwalifikuje się do ścisłego finału i nie będzie mógł już brać udziału w wyzwaniach kolejnych miesięcy, w przeciwieństwie do pozostałych uczestników – oni mogą dalej walczyć o udział w finale, który odbędzie się w grudniu. Wezmą w nim udział zwycięzcy rywalizacji w poszczególnych miesiącach. Tam decyzję o ostatecznym zwycięstwie w całym konkursie podejmie redakcyjne jury. Zwycięzca dołączy do naszych współpracowników i otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Czekamy na wasze pomysły!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018