Wielki konkurs Kukbuka - edycja wrześniowa - KUKBUK

Wielki konkurs Kukbuka – edycja wrześniowa

We wrześniu jemy aksamitne zupy kremy, w których kryje się całe bogactwo letnich warzyw.
wielki-konkurs-kukbuka

Mimo że słońce jeszcze przygrzewa, poranki i wieczory bywają chłodne. Na straganach warzywa są coraz bardziej okazałe, kuszą stosy pomidorów i cukinii, żółcą się kabaczki i kolby kukurydzy, pojawiają pierwsze dynie. Jak przerobić stosy kolorowych warzyw, którym nie udało oprzeć się na zakupach lub te podarowane przez znajomych działkowców? Najprostszy sposób to zupa krem, która idealnie sprawdzi się jako szybki obiad czy rozgrzewająca kolacja. Jesteśmy ciekawi, jakie zupy najczęściej gotujecie na początku jesieni. To właśnie one są tematem przewodnim wrześniowej edycji naszego konkursu, a nagroda dodatkowa jest w tym miesiącu naprawdę wyjątkowa!

 

W wielkim konkursie „Zostań chefem KUKBUK-a” szukamy ukrytych talentów. Zadanie, które przed wami stawiamy, jest proste – pokażcie nam swój kulinarny smak i fotograficzne oko. Co miesiąc ogłaszamy inny motyw przewodni – we wrześniu motyw przewodni to zupy kremy. Swoje przepisy wrzucajcie w specjalny moduł konkursowy, który znajdziecie pod tym linkiem. Tutaj znajdziecie wyniki poprzedniej edycji.

1. Wejdźcie na stronę konkursową.2. Załóżcie konto i zalogujcie się.

3. Dodajcie przepis – we wrześniu motyw przewodni to zupy kremy.

4. Głosujcie – macie jeden głos w miesiącu.

5. Autor przepisu z największą ilością głosów awansuje do grudniowego finału i dostanie Thermomix o wartości 4800 złotych.

6. W wielkim finale zwycięzca otrzyma publikację swojego przepisu w KUKBUK-u i 5000 złotych!

Wielofunkcyjne urządzenia kuchenne Vorwerk zachwycają miliony użytkowników na całym świecie od ponad pół wieku. Teraz klasyczny Thermomix wchodzi w erę cyfrową, bo urządzenie wyposażono w innowacyjne nośniki przepisów, nowe ustawienia i dotykowy ekran. Z jego pomocą gotowanie jest nie tylko łatwiejsze, lecz także dużo szybsze. Więcej o tym urządzeniu przeczytacie tutaj.

wielki-konkurs-kukbuka

Pamiętajcie, że wybór najlepszych zgłoszeń należy do was – każdy użytkownik może oddać jeden głos na przepis w miesiącu. Zdobywca pierwszego miejsca dostanie od nas Thermomix i zakwalifikuje się do ścisłego finału. Nie będzie mógł już brać udziału w wyzwaniach kolejnych miesięcy, w przeciwieństwie do pozostałych zwycięzców – oni mogą dalej walczyć o udział w finale, który odbędzie się w grudniu. Wezmą w nim udział zwycięzcy rywalizacji w poszczególnych miesiącach. Tam decyzję o ostatecznym zwycięstwie w całym konkursie podejmie redakcyjne jury. Zwycięzca dołączy do naszych współpracowników i otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Czekamy na wasze pomysły!

 

REGULAMIN


© KUKBUK 2018