Wielka, kuchenna wygoda. Czyli możliwości kuchennego robota - KUKBUK

Wielka, kuchenna wygoda. Czyli możliwości kuchennego robota

Wiosna to idealny moment na zmianę nie tylko garderoby, ale też stylu życia i spożywanych posiłków. Z pomocą przychodzą roboty kuchenne Bosch MUM5 STYLINE. To sprzęt stworzony z myślą o wiosennych, żywieniowych rewolucjach.
robot kuchenny bosch kukbuk

Zarówno wymagający, doświadczeni kucharze, jak i osoby początkujące, ceniące sobie czas, zapewne docenią możliwości wykorzystania nowych funkcji robotów MUM5. Robot posiada funkcję „Multi-motion-drive” mieszania planetarnego, polegającego na wykonywaniu przez mieszadła obrotów wokół kilku osi. Dzięki dużej gamie akcesoriów istnieje możliwość przygotowania nawet najbardziej wyszukanych i skomplikowanych posiłków. Nowatorskim rozwiązaniem jest przystawka „Cube Cutter”, która z pewnością znajdzie swoich fanów wśród miłośników sałatek oraz dań z produktów pokrojonych w równe kostki.

 

Projektanci marki Bosch wprowadzili także kilka rozwiązań ułatwiających demontaż po zakończeniu kulinarnych zmagań. Automatycznie zwijany kabel nie tylko nadaje urządzeniu estetyczny wygląd, ale także zabezpiecza kabel przed uszkodzeniami. Nowoczesny design oraz duża gama kolorów to połączenie idealne dla wielbicieli nowoczesnych i eleganckich kształtów, a także tradycjonalistów lubiących prostotę i nowoczesność.
Więcej informacji o urządzeniu oraz pełny zestaw akcesoriów dostępne są na stronie: www.bosch-home.pl

A najlepszym sposobem przekonania się samemu, jak działają roboty Bosch, jest konkurs oraz promocja konsumencka przygotowana przez firmę Bosch. Wystarczy wejść na stronę www.mojsmak.pl oraz stworzyć swój kulinarny kolaż ze zdjęć dostępnych na stronie lub wgrać własne. Na autorów najbardziej inspirujących prac czekają cenne nagrody.


© KUKBUK 2018