To widoki na naprawdę wolny czas - KUKBUK

To widoki na naprawdę wolny czas

Szukamy najpiękniejszych miejsc w Polsce, w których życie płynie w rytmie slow. Podpowiesz swoje ulubione?
slow road kukbuk

Dzięki współpracy Mazda Polska, Polskiej Organizacji Turystycznej, społeczności BeSlow, magazynów National Geographic Traveler, KUKBUK i Slow Life Food & Garden, ruszyła akcja SLOW ROAD. Celem jest stworzenie wyjątkowej, ogólnopolskiej mapy miejsc, których wspólną cechą jest filozofia SLOW LIFE. Powstanie oryginalny atlas – Slow Road Book – który pozwoli wielbicielom Slow Drivingu dotrzeć najpiękniejszymi drogami do najciekawszych w Polsce agroturystyk, restauracji i atrakcji czasu wolnego. Wspieramy rozwój regionów wiejskich, pomagamy gospodarzom ambitnych miejsc. Nie jest łatwo utrzymać się z prowadzenia biznesu w stylu slow, zwłaszcza, gdy mieści się on daleko od szosy!

 

SLOW ROAD ma być ułatwieniem i inspiracją dla wszystkich tych, którzy lubią uciec na weekend z miasta. Zapraszamy do społeczności Slow Driverów! O sobie mówimy tak:

Jestem SLOW! Nie trąbię w strefie ciszy, nie gram na nerwach, nie ścigam się. Wiem, co jem, wiem, gdzie śpię, wiem, co kupuję.

Jeśli myślisz podobnie, dołącz do nas na Facebooku. Popieraj, promuj, zgłaszaj własne miejsca i trasy! Twórz z nami alternatywę dla turystyki masowej.


© KUKBUK 2018