Wegetariańska szkoła gotowania: wygraj książkę - KUKBUK

Wegetariańska szkoła gotowania: wygraj książkę

Mamy dla Was prezent z okazji Dnia Wegetarianizmu. Rozdamy dziesięć egzemplarzy książki Leny Tritto „Wegetariańska Szkoła Gotowania krok po kroku”.
ksiazka wegetarianska kukbuk

Książka składa się z czterech sekcji poświęconych zbożu, warzywom strączkowym, tofu oraz ziarnom oleistym. Każda sekcja jest poprzedzona bogatym wstępem zawierającym wiele niezbędnych informacji dotyczących właściwości i walorów odżywczych każdego z produktów.

 

W książce wszystkie składniki i etapy przygotowywania potraw są sfotografowane z góry: w ten sposób łatwo można zorientować się czego będziemy potrzebować do przyrządzenia dań, bez zagłębiania się w treść przepisu.

 

Książka przeznaczona nie tylko dla wegetarian, ale także dla wszystkich tych, którzy pragną odkryć nowy i zaskakujący urok smacznej i przede wszystkim zdrowej kuchni.

 

Co zrobić, żeby książka trafiła do Was? Wybierzcie z naszego serwisu swój ulubiony wegetariański przepis, link do niego wklejcie w formularz komentarzy pod tym artykułem i napiszcie w kilku zdaniach, czemu właśnie to danie przypadło wam do gustu. 10 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy książką. Powodzenia!  

ksiazka wegetarianska kukbuk

© KUKBUK 2018