Zostań chefem kukbuka - edycja majowa - KUKBUK

Zostań chefem kukbuka – edycja majowa

Zielony i ukwiecony maj oznacza dla nas jedno – apetyt na sałaty i sałatki.
chef kukbuka konkurs

Po długiej zimie wszyscy mają już trochę dość warzyw korzeniowych, ciężkich sosów i potraw mącznych. Na straganach powoli pojawiają się coraz to nowe warzywa, kolory biją po oczach i aż chce się chrupać! Dlatego tematem przewodnim kolejnej edycji konkursu „Zostań chefem KUKBUK-a” są sałaty i sałatki. Pokażcie nam swoje pomysły na zieleninę i nowalijki!

 

W wielkim konkursie „Zostań chefem KUKBUK-a” szukamy ukrytych talentów. Zadanie, które przed wami stawiamy, jest proste – pokażcie nam swój kulinarny smak i fotograficzne oko. Co miesiąc ogłaszamy inny motyw przewodni – w maju są to sałaty. Swoje przepisy wrzucajcie w specjalny moduł konkursowy, który znajdziecie pod tym linkiem. Tutaj znajdziecie wyniki poprzedniej edycji.

1. Wejdźcie na stronę konkursową.2. Załóżcie konto i zalogujcie się.

3. Dodajcie przepis – w kwietniu motywem przewodnim są liście różnych sałat, które powinny być składnikiem dania.

4. Głosujcie – macie jeden głos w miesiącu.

5. Autor przepisu z największą ilością głosów awansuje do grudniowego finału, a najlepsza trójka dostaje zestawy Go Salad od Fiskars.

6. Dziesięciu przepisom z największą ilością głosów przyznamy nagrody pocieszenia – misy na sałatki.

7. W finale zwycięzca otrzyma publikację swojego przepisu w KUKBUK-u i 5000 złotych!

 

Innowacyjne rozwiązania w kuchni to podstawa filozofii marki Fiskars, która proponuje nową gamę produktów, dzięki którym przygotowanie zdrowej i pysznej sałatki będzie jeszcze łatwiejszeZestaw Go Salad docenią wszyscy miłośnicy świeżych, wiosennych sałatek. W jego skład wchodzi sitko do osuszania listków, suszarka do sałaty, która spodoba się niecierpliwym, łopatka do mieszania i nakładania oraz patelnia, na której można usmażyć kawałek halloumi czy szparagi, które dodadzą smaku naszej sałatce.

chef kukbuka konkurs

Pamiętajcie, że wybór najlepszych zgłoszeń należy do was – każdy użytkownik może oddać jeden głos na przepis w miesiącu. Trzy przepisy, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną nagrodzone zestawami Go Salad Fiskars, a pierwsza dziesiątka dodatkowo dostanie KUKBUK-owe misy na sałatkę. Zdobywca pierwszego miejsca zakwalifikuje się do ścisłego finału. Nie będzie mógł już brać udziału w wyzwaniach kolejnych miesięcy, w przeciwieństwie do zdobywców drugiego i trzeciego miejsca – oni mogą dalej walczyć o udział w finale, który odbędzie się w grudniu.

chef kukbuka konkurs

© KUKBUK 2018