Twoje zdrowie w Twoich rękach - KUKBUK

Twoje zdrowie w Twoich rękach

KUKBUK poleca mądre i ważne warsztaty Fundacji „Bądź” Małgosi Braunek.

Zdjęcie: Michał Mutor / AG

malgorzata braunek kukbuk

Dekadę temu rozpoczęła się rewolucja w myśleniu o wpływie diety na nasze samopoczucie i zdrowie. Od tej pory jesteśmy coraz bardziej świadomi, jak sposób odżywiania może wpłynąć na jakość naszego życia, jednak łatwo można się pogubić w gąszczu informacji na ten temat. Dlatego warto poświęcić czas na spotkanie ze specjalistą, który wyjaśni i pokaże w jaki sposób możemy zmodyfikować swoją dietę, aby zapobiec chorobom lub wspomóc leczenie.

Fundacja Małgorzaty Braunek „Bądź” zaprasza na warsztaty poświęcone problematyce profilaktyki i leczenia nowotworów. Pod hasłem przewodnim „Twoje zdrowie jest w Twoich rękach – ucz się o nie dbać” 28 listopada odbędzie się spotkanie z dietetyczką (Warszawa) oraz joginką (Gdańsk). 

W programie warszawskiego spotkania z Ewą Ceborską-Scheiterbauer zaplanowany jest wykład na temat odżywiania podczas choroby nowotworowej, prezentacja potraw wraz z degustacją oraz panel dyskusyjny, podczas którego będziecie mogli zadać pytania dotyczące codziennej diety. Warsztaty odbędą się się w Filii Teatru Żydowskiego przy ul. Andersa 15 w Warszawie od godziny 11 do 13. Zapisy trwają do 26 listopada pod numerem telefonu: 571 207 720 lub mailem warsztaty@fundacjabadz.pl.

W tym samym czasie, w Gdańsku, odbędą się zajęcia z jogi regeneracyjnej, prowadzone przez Bodzię Matulaniec. Organizatorzy zapraszają do pięknej, neoromańskiej auli z widokiem na Stare Miasto – do szkoły jogi „JogaBo” ul. Śluza 3. Liczba uczestników jest ograniczona, chętni proszeni są o wypełnienie formularza tutaj wpisując w uwagach słowo FUNDACJA. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W grudniu fundacja planuje przeprowadzenie warsztatów pt. „Cancer Coaching”. Jest to program wspierający osoby doświadczone chorobą nowotworową oraz te, którym udało się wygrać z rakiem. 12 grudnia w godzinach 11-16 psychoonkolog Anna Borzeszkowska zaprasza na warszawski Wilanów, ul. Husarii 32. Zapisy trwają do 9 grudnia pod numerem tel. 571207720 lub mailem warsztaty@fundacjabadz.pl. Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie warsztaty są bezpłatne. Więcej informacji o działaniach fundacji znajdziecie na Facebooku. Zapraszamy!

Zdjęcie: Michał Mutor / AG


© KUKBUK 2018