Zapraszamy na kurs wiedzy o winie - KUKBUK

Zapraszamy na kurs wiedzy o winie

Czerwone do wołowiny, białe do ryby, bąbelki jako apéritif – wasza wiedza o winie kończy się na tych trzech prawdach? Już 20 stycznia rozpoczyna się podstawowy kurs wiedzy winiarskiej, podczas którego dowiecie się, jak wybierać, podawać i degustować wino.
kurs wiedzy o winie kukbuk

WSET Level 1 Award in Wines to kurs przeznaczony dla osób, które rozpoczynają pracę w branży winiarskiej bądź gastronomicznej lub też zaczynają pasjonować się winem. Kurs prowadzony jest w języku angielskim. Wszystkie materiały edukacyjne oraz egzamin są w języku angielskim. Kurs obejmuje 8 godzin zajęć włącznie z egzaminem i jest podzielony na trzy dni. Podczas kursu degustowanych jest 9 win.

 

Wine and Spirit Education Trust (WSET) to organizacja powstała w 1969 roku, której celem było oferowanie wysokiej jakości edukacji w zakresie wiedzy o winie na rynku Wielkiej Brytanii. Dzisiaj WSET to największa międzynarodowa jednostka szkoleniowa zajmująca się edukacją w dziedzinie wina i mocnych alkoholi. Kursy WSET są oferowane w 62 krajach na całym świecie zarówno dla branży winiarskiej i gastronomicznej jak również zainteresowanych konsumentów. Dyplomy WSET są uznawane na całym świecie. Zajęcia odbywają się w warunkach szkolnych i są nauczane wyłącznie przez akredytowanych instruktorów WSET.

 

Terminarz kursu:
20 stycznia 17:30-20:00

26 stycznia 17:30-20:00

2 lutego 17:30 – 20:00
10 lutego – egzamin 18:30

Cena kursu: 800 zł
Miejsce:
Szkoła Sommelierów

Rynek Główny 27
30-010 Kraków

Zapisy: monika@szkolasommelierow.com
Szczegóły: www.szkolasommelierow.com


© KUKBUK 2018