Wygraj wegańskie warsztaty w sercu Tatr! - KUKBUK

Wygraj wegańskie warsztaty w sercu Tatr!

Stodoła u Jojo zaprasza na niezwykły weekend w rytmie slow i kulinarny jam session z Alicją Rokicką.

Górskie widoki, przytulne wnętrze, pyszne jedzenie i dobre towarzystwo: tak zapowiada się w Stodole u Jojo weekend 17-18 listopada. Opiekunowie stodoły i autorka bloga i książki „Wegan nerd” Alicja Rokicka zapraszają na niezwykłe warsztaty!

Na miły początek, zapoznanie i odpoczynek po podróży czeka was kolacja przy wspólnym stole, ugotowana przez Alicję, ale resztę posiłków tego weekendu będziecie przygotowywać wspólnie. Są one podzielone tematycznie:

• „Zimowa kuchnia sezonowa” czyli przeżywanie na weganie.
• „Kuchnia lokalna” czyli wegański ukłon w stronę kuchni góralskiej.
• „Kuchnia rozgrzewająca” z elementami kuchni indyjskiej.

Nauczycie się, jak planować posiłki i przyrządzać roślinne dania jesienią i zimą. Jak się rozgrzewać, gotować lokalnie i sezonowo nie używając produktów pochodzenia zwierzęcego? Jak gotować po góralsku ale bez mięsa, owczego sera i smalcu? Alicja zainspiruje was do eksperymentów i pokaże, że kuchnia roślinna nie jest droga i pełno w niej różnorodnych, łatwo dostępnych u nas produktów.

Podczas tych trzech dni nie zabraknie twórczej pracy przy gotowaniu, odkrywania nowych przypraw, smaków i kulinarnych patentów. A że jedzenie łączy ludzi, przygotujcie się na miłe rozmowy i relaks z dala od miasta, codziennego gwaru i pośpiechu. Po dniu pełnym wrażeń wieczór spędzicie przy dobrej muzyce i winie, w niepowtarzalnym klimacie gór i magicznej przestrzeni Stodoły u Jojo. Więcej informacji o warsztatach, cenę i szczegółowy plan znajdziecie tutaj.

Brzmi jak weekend idealny? Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest jedno miejsce na warsztatach. Aby je zdobyć, należy do 9 listopada przesłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl odpowiedź na pytanie: jaka jest wasza ulubiona wegańska potrawa na jesień i dlaczego? 10 listopada wybierzemy najciekawsze zgłoszenie, a jego autora nagrodzimy zaproszeniem na warsztaty. Powodzenia!


© KUKBUK 2018