Wygraj warsztaty z Grzegorzem Łapanowskim - KUKBUK

Wygraj warsztaty z Grzegorzem Łapanowskim

Czytelnicy KUKBUK-a uwielbiają jeść, ale czy równie chętnie gotują? Wg. badań aż jedna czwarta kobiet w Polsce stresuje się codziennym gotowaniem. Akademia Kulinarna Whirpool powstała w odpowiedzi na ten problem. Poprzez warsztaty pokazuje, że gotowanie nie jest trudne i może być dobrą zabawą. Wystarczy kilka prostych składników i odrobina wyobraźni.
grzegorz lapanowski kukbuk warsztaty

W Akademii zajęcia prowadzą włoscy kucharze, ale także mistrzowie słodkich wypieków i wykwalifikowani sommelierzy. Tym razem szykują się warsztaty z Grzegorzem Łapanowskim – autorem książek kulinarnych i prezenterem programów telewizyjnych na temat gotowania. W listopadzie Grzegorz poprowadzi zajęcia na temat dań na Święta Bożego Narodzenia i kurs uwielbianej przez Polaków kuchni włoskiej. Tutaj znajdziecie więcej informacji.

 

Przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać wejściówkę na wybrane warsztaty prowadzone przez Grzegorza Łapanowskiego. Wystarczy oczarować nas pomysłem na włoskie danie. Przepisy razem ze zdjęciami przesyłajcie na adres konkurs@kukbuk.com.pl do 31 października do godziny 12. Powodzenia!


© KUKBUK 2018