Warsztaty w Manufakturze Czekolady - konkurs! - KUKBUK

Warsztaty w Manufakturze Czekolady – konkurs!

Zanim trafi do nas w postaci kruchej, lśniącej tabliczki lub rozpływających się w ustach delikatnych trufli – czekolada musi przejść fascynujący proces hartowania, formowania i chłodzenia.
warsztaty manufaktura czekolady kukbuk

W trakcie wytwarzania czekolady można do niej dodać wanilię, dosypać orzeźwiającego imbiru lub wzmocnić jej charakterystyczną słodycz odrobiną soli. Aby podejrzeć proces produkcji jednego z najbardziej pożądanych smakołyków świata i samemu spróbować stworzyć tabliczkę marzeń, weźcie udział w naszym konkursie!

 

Warsztaty odbędą się 23.04, w środę, o godzinie 18.00 w Manufakturze Czekolady Chocolate Story (ul. Brukowa 6A, Łomianki).

 

Jeśli nie udało wam się dotychczas znaleźć tej idealnie smakującej tabliczki – stworzycie ją sami. Lubicie suszone pomidory? Może by tak wrzucić je do czekolady? Orzeszki pinii? Kardamon? Manufaktura udostępni 52 dodatki – będzie z czego wybierać.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Do wygrania 8 podwójnych wejściówek na warsztaty w Manufakturze Czekolady Chocolate Story! Do 18.04 do godz. 12.00 na adres konkurs@kukbuk.com.pl należy przesłać przepis na smakołyk z dużą ilością czekolady i zdjęcie owego deseru. Wyniki ogłosimy tego samego dnia. Mejla prosimy zatytułować „Warsztaty w Manufakturze Czekolady”.
warsztaty manufaktura czekolady kukbuk ZAKAZ PUBLIKACJI W NEGATYWNYM KONTEKSCIE 21.11.2012 Lomianki. Manufaktura czekolady n/z Tomasz Sienkiewicz oraz Krzysztof Stypulkowski (w okularach) fot. Piotr Waniorek/zelaznastudio.pl
warsztaty manufaktura czekolady kukbuk
warsztaty manufaktura czekolady kukbuk
warsztaty manufaktura czekolady kukbuk
warsztaty manufaktura czekolady kukbuk

© KUKBUK 2018